سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باشگاه پرسپوليس ادعاي النصري‌ها را رد کرد

باشگاه پرسپوليس پاسخ اظهارات و ادعاهاي سرمربي النصر عربستان را داد.


باشگاه پرسپوليس پاسخ اظهارات و ادعاهاي سرمربي النصر عربستان را داد.

حسين خبيري مدير رسانه‌اي تيم فوتبال پرسپوليس با رد ادعاي مسئولان النصر مبني بر اينکه آنها از زمان ورود به تهران با مشکل مواجه بودند، گفت: هيچ مشکلي در مدت حضور کاروان النصر در تهران وجود نداشت و ما نهايت همکاري را با کاروان اين تيم انجام داديم.

وي اضافه کرد: در شرايطي که ساعت نشست خبري سرمربي النصر 15:30 و مکان آن در سازمان ليگ بود، به خاطر اينکه همکاري خوبي با باشگاه النصر داشته باشيم ساعت نشست خبري سرمربي النصر را به 18 و محل آن را به ورزشگاه آزادي تغيير داديم تا مشکلي نداشته باشند. بدين ترتيب مجبور شديم کار نمايندگان رسانه‌هاي خود را دشوار کنيم و آنها را در دو ساعت متفاوت و محل متفاوت براي پوشش نشست خبري پيش از بازي پرسپوليس و النصر آماده کنيم.

مدير رسانه‌اي تيم فوتبال پرسپوليس عنوان کرد: کاروان النصر به محض ورود به کشورمان در شرايطي که تعدادشان بيشتر از حد قانوني بود در کمتر از 70 دقيقه توانستند از گيت فرودگاه امام خميني (ره) عبور کنند که اين نشان از نهايت همکاري ما با آنها است. يک ماشين اسکورت تشريفات در اختيار تيم النصر قرار داديم و نماينده باشگاه هم در طول اقامت اين تيم به صورت 24 ساعته در محل هتل عربستاني‌ها حضور داشت تا کمبودي نداشته باشند.

خبيري اظهار داشت: شايد تنها مشکل بحث منفجر شدن چند نارنجک در ورزشگاه آزادي بود و غير از اين هيچ اتفاق بد ديگري براي تيم النصر رخ نداد. ضمن اينکه نماينده باشگاه پرسپوليس تا آخرين لحظه حضور کاروان النصر عربستان در فرودگاه امام خميني (ره) با اين تيم بود تا مشکلي براي ميهمانان ما به وجود نيايد.

مدير رسانه‌اي تيم پرسپوليس تصريح کرد: فراتر از حد قانوني امکانات در اختيار النصري‌ها قرار داديم و واقعا نمي‌دانم چه کار بايد مي‌کرديم که انجام نداديم. باشگاه پرسپوليس به بهترين نحو ميزباني را در حق النصري‌ها انجام داد.


منبع: تسنیم

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩۴, ٠٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها