سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فولاد نوین لیگ برتری شد

بروز شده : ١-٠٢-١٣٩۴, ٠٨:۴٧    نسخه چاپی    
با توجه به اینکه مالک تیم های فولاد خوزستان و فولاد نوین اهواز یک واحد صنعتی است به نظر می رسد با صعود تیم فولاد نوین به لیک برتر، حضور همزمان دو تیم در لیک برتر درهاله ای از ابهام قرار دارد .

تیم فوتبال فولاد نوین اهواز یک هفته پیش از پایان لیک دسته یک - ۴۲ امتیازی شد و در حالی به عنوان نخستین تیم به لیک برترصعود کرد که وضعیت نامشخصی برای حضور در این رقابت ها دارد .

 

تیم فولاد عصر دوشنبه در آغاز رقابت های هفته بیست و یکم لیک دسته یک به دیدار تیم مس کرمان رفت و با شکست این تیم  به لیک برتر صعود کرد .

دراین دیدار که در اهواز برگزار شد تیم فولاد با نتیجه یک بر صفرازسد تیم مس کرمان که در رده دوم جدول رده بندی گروه یک قرار دارد-گذشت و با کسب هر سه امتیاز این دیدار 42 امتیازی شد و به لیک برترراه پیدا کرد .

برای تیم فولاد نوین اهواز در این دیدار علی اصغر عاشوری در دقیقه 82 از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد .

این نتیجه درحالی برای این تیم به دست آمد که مهدی نیایش پور دردقیقه 66 نخستین ضربه پنالتی که برای این تیم گرفته شده بود- تبدیل به گل نکرد

با توجه به اینکه مالک تیم های فولاد خوزستان و فولاد نوین اهواز یک واحد صنعتی است به نظر می رسد  با صعود تیم فولاد نوین به لیک برتر، حضور همزمان دو تیم در لیک برتر درهاله ای از ابهام قرار دارد .

پیش از این - تیم سپاهان نوین در سال های گذشته جواز حضور در لیک برتر را کسب کرد که به دلیل حضور همزمان با تیم سپاهان اصفهان در این مسابقات نتوانست در میان بزرگان فوتبال ایران رقابت کند و امتیازخود را به ناچار به تیم دیگری واگذار کرد .

درسایر دیدارهای همزمان این نتایج بدست آمد :

نساجی مازندران صفر - تربیت نوین صفر

شهرداری اردبیل یک - نفت و گاز گچساران 2 

فجر سپاسی 2 - گیتی پسند صفر

آلومینیوم صفر - استقلال اهواز صفر

ایران جوان بوشهر صفر - نیروی زمینی یک 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٢-١٣٩۴, ٠٨:۴٧

   

پر مبحث ترین ها