سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ژاپن میزبان جام جهانی باشگاه‌ها شد

بروز شده : ٣-٠٢-١٣٩۴, ٢٢:٠٢    نسخه چاپی    
فیفا میزبانی دو دوره جام جهانی باشگاه‌ها را به ژاپن واگزار کرد تا میزبانی این رویداد بار دیگر به خاور دور برگردد.

فیفا میزبانی دو دوره جام جهانی باشگاه‌ها را به ژاپن واگزار کرد تا میزبانی این رویداد بار دیگر به خاور دور برگردد.

به گزارش ایسنا، پس از آنکه جام جهانی باشگاه‌ها چند سالی دور از ژاپن برگزار شد، فیفا بار دیگر این کشور را به عنوان میزبان دو دوره بعدی این رقابت‌ها برگزید

فیفا در بیانیه‌ای که همزمان با انتخاب ژاپن به عنوان میزبان جام جهانی باشگاه‌ها منتشر کرد اعلام کرد:‌ ژاپن کشوری است که بسیاری از رویدادهای فیفا را میزبانی کرده است. از جمله شش دوره جام جهانی باشگاه ها را که در هر شش دوره، بسیار موفق بوده است و ما از نحوه میزبانی آنها رضایت داریم. می دانیم که این موضوع برای ژاپن بسیار خوب خواهد بود. همچنین میزبانی ژاپن به فیفا نیز کمک خواهد کرد. اگر رقابت ها در ژاپن برگزار شوند، ما می توانیم شاهد هواداران فوق العاده آن ها باشیم.

کانیا دای رئیس فدراسیون ژاپن، نیز در رابطه با میزبانی این رخداد مهم در ژاپن، گفت:این یک فرصت با ارزش برای بازیکنان و هواداران ژاپنی است تا بتوانند خود را به فوتبال جهان ثابت کنند. نه تنها این رقابت ها هیجان را به کشور می آورد، بلکه به ما این فرصت را می دهد تا بتوانیم فرهنگ و کیفیت لیگ داخلی خود را به همه نشان دهیم. در کنار فیفا، ما این کار را با موفقیت به انجام خواهیم داد. ما در ژاپن فکر های بزرگی را در سر داریم و که میزبانی المپیک 2020 در توکیو یکی از این کارها است.

گفتنی است که اولین دوره این رقابت ها در سال 2000 در برزیل برگزار شد، سپس از سال 2005 میزبانی این رقابت ها به ژاپن داده شد و در دو سال اخیر، مراکش میزبان این رقابت ها بوده است.

«

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٢-١٣٩۴, ٢٢:٠٢

   

پر مبحث ترین ها