سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی‌روش بعد از جلسه با کفاشیان چه گفت؟

بروز شده : ۵-٠٢-١٣٩۴, ١٨:١٢    نسخه چاپی    
اکنون زمان قول دادن نیست بلکه زمان متعهد شدن است. بنا بر قول و وعده و وعیدها نمی‌توان کار را ادامه داد.


سرمربی تیم ملی می‌گوید ورود نماینده وزارت ورزش به جلسه‌اش با کفاشیان، فضای مثبتی را پدید آورده است.
ایسنا: کارلوس کی‌روش پس از جلسه خود با علی کفاشیان و رضا حسنی‌خو اظهار کرد: جلسه خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و همان طور که کفاشیان گفت نگاه امیدوارانه‌ای به آینده داریم. هیچ شکی نیست که با حضور حسنی‌خو، نگاه خوش‌بینی وارد جلسه و مذاکرات شد.

وی ادامه داد:‌ لازم است که یک بار دیگر مطرح کنم که همه امکانات و شرایط باید مهیا باشد تا تیم ملی به موفقیت برسد و راهی جام جهانی شود.

کی‌روش افزود: مهم‌ترین مسئله این است که بهترین راه حل را برای رسیدن به موفقیت تیم ملی پیدا کنیم و طبق آن عمل کنیم. صعود تیم ملی به جام جهانی اولویت مهم ماست و اولین و مهم‌ترین هدف شخص من هم همین است. البته مطمئنم که خواسته اکثر هواداران و مسئولان هم رفتن تیم ملی به جام جهانی است ولی مهم‌ترین مسئله‌ای که باید به آن اشاره کنم این است که تنها با حمایت‌های بزرگ می‌توانیم به این موفقیت برسیم. مبنای موفقیت‌های بزرگ حمایت‌های بزرگ است.

وی افزود: اکنون زمان قول دادن نیست بلکه زمان متعهد شدن است. بنا بر قول و وعده و وعیدها نمی‌توان کار را ادامه داد. تنها راه موفقیت ما انجام کارها با تعهد کامل است. در حال حاضر خوش‌بین هستیم و با نگاهی مثبت به دنبال راهکارها هستیم ولی زمان قول دادن‌ها همان طور که گفتم تمام شده است. الان زمان تعهد و پیدا کردن راهکارهاست. امیدوارم دست به دست یکدیگر راهکارها را پیدا کنیم و در ادامه موفق باشیم.

وی از پاسخ دادن به سوالی درباره ممنوع‌الخروجی‌اش خودداری کرد و در پاسخ به سایر سوالات هم گفت فعلا بنا ندارد صحبت دیگری جز مطالبی که مطرح کرده را ارائه دهد.

برچسب ها: سرمربی ، تیم ملی ، کی‌روش ، حسنی‌خو ، مذاکرات

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٢-١٣٩۴, ١٨:١٢

   

پر مبحث ترین ها