سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وضعیت تیم فوتبال دختران ایران در نپال زلزله زده

بروز شده : ۶-٠٢-١٣٩۴, ٢٠:۴۴    نسخه چاپی    
زمانی که تیم ایران در زمین مسابقه در مقابل تیم هند حاضر شد ، زلزله رخ داد و به علت اینکه بازیکنان و کادر فنی در فضای باز استادیوم حضور داشتند، خوشبختانه هیچ مشکلی برایشان رخ نداد.

کنسول افتخاری ایران در نپال گفت:تیم فوتبال دختران زیر 14 سال ایران که برای شرکت در مسابقات به این کشور سفر کرده بود پس از وقوع زمین لرزه، امروز با یک پرواز قطری از این کشور عازم دوحه می شوند.
 
«نارش شرسا» روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا بیان کرد که تمامی اعضای این تیم و ایرانیان مقیم کاتماندو سالم هستند.

کنسول افتخاری ایران گفت:پیش از بروز زلزله نپال، تیم ملی زیر 14 سال دختران ایران عازم کاتماندو شده بود تا در ساعت 11 و 45 دقیقه به وقت تهران در مرحله رده بندی به مصاف تیم هند برود که به دلیل وقوع زلزله این بازی لغو شد.

وی افزود: زمانی که تیم ایران در زمین مسابقه در مقابل تیم هند حاضر شد ، زلزله رخ داد و به علت اینکه بازیکنان و کادر فنی در فضای باز استادیوم حضور داشتند، خوشبختانه هیچ مشکلی برایشان رخ نداد.

کنسول ایران در نپال گفت:اعضای این تیم به دلیل تخریب بسیاری ازساختمان ها و وقوع بیش از 90 پس لرزه شب گذشته را در فضای باز سپری کردند.

وی افزود: فرودگاه نپال که از روز گذشته به دنبال زمین لرزه 7.9 ریشتری بسته شده بود صبح امروز باز شد.

شرسا گفت که :بسیاری از بیمارستان های این شهر مملو ازمجروحان حادثه زمین لرزه است و همچنان گروه های امدادی درحال بیرون کشیدن اجساد از زیر آوار هستند.

به گفته مقامات نپال، براثر زمین لرزه روز گذشته در این کشور تاکنون بیش از دوهزار نفر جان خود را از دست داده اند و بیش از پنج هزار نفر نیز مجروح شده اند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٢-١٣٩۴, ٢٠:۴۴

   

پر مبحث ترین ها