سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: با کی‌روش ۴ سال دیگر کار داریم

بروز شده : ٧-٠٢-١٣٩۴, ١۶:۴٢    نسخه چاپی    
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ما با کی‌روش ۴ سال دیگر کار داریم و از او برنامه‌های لازم را خواهیم گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ما با کی‌روش ۴ سال دیگر کار داریم و از او برنامه‌های لازم را خواهیم گرفت.

به گزارش فارس، علی کفاشیان در خصوص اینکه چرا کی‌روش باید با اعضای هیأت رئیسه فوتبال جلسه داشته باشد مگر آنها او را تأیید نکرده بودند، اظهار داشت: کی‌روش مورد تأیید آنها قرار گرفته بود ساعت 10 صبح فردا او جلسه‌ای را با اعضای هیأت رئیسه خواهد داشت و قرار است برنامه‌های خود را تا جام جهانی 2018 روسیه ارائه کند.

وی در مورد اینکه برخی‌ها می‌گویند کی‌روش منتظر مانده تا گروه ایران مشخص شود و پس از اینکه با تیم‌های آسانی هم‌گروه شدیم قراردادش را تمدید کرده تأکید کرد: اینگونه نیست ما با کی‌روش 4 سال دیگر کار داریم و او تا مسابقات مقدماتی جام ملت‌ها و جام جهانی در کنار ما خواهد بود.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه سرپرست تیم ملی چه کسی خواهد شد، گفت: دیگر چیزی به نام سرپرست نداریم یک گروه مدیریتی تشکیل خواهیم داد که کارهای تیم ملی را انجام بدهد.

کفاشیان در مورد وضعیت هوشنگ مقدس تصریح کرد: او سرپرست تیم ملی نبوده بلکه نماینده ما در دبی است.

وی در خصوص دستیار ایرانی کی‌روش یادآور شد: این موضوع را باید از خود کی‌روش بپرسید چرا که او دستیارش را انتخاب خواهد کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا مشکل مالیات کی‌روش برطرف شده است، گفت: بله. ما مبلغ مالیات را قسط‌بندی کردیم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٢-١٣٩۴, ١۶:۴٢

   

پر مبحث ترین ها