سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ا پیشنهاد کی‌روش به هیات رییسه؛

نکونام دستیار کی روش شد، پیروانی مدیر اجرایی تیم

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩۴, ١٨:١٨    نسخه چاپی    
جواد نکونام به عنوان دستیار ایرانی کارلوس کی روش و افشین پیروانی به عنوان مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال انتخاب شدند.


جواد نکونام به عنوان دستیار ایرانی کارلوس کی روش و افشین پیروانی به عنوان مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا، مهدی تاج رئیس سازمان لیگ و نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال پس از جلسه اعضای هیات رئیسه این فدراسیون با کارلوس کی روش در جمع خبرنگاران این مطلب را اعلام کرد.

نایب رییس دوم فدراسیون فوتبال افزود: کی روش برنامه خوبی برای تیم ملی دارد و وی در جلسه هیات رییسه به تمام انتقادها هم پاسخ داد.

تاج اظهارداشت: برنامه هایی که کی روش در جلسه هیات رییسه ارایه کرد خیلی خوب بود. جلسه ای که چهار تا پنج ساعت زمان برد و اعضای هیات رییسه انتقادها را مطرح و کی روش هم صحبت هایش را ارایه کرد.

وی درپاسخ به اینکه آیا پیروانی هم برنامه ای ارایه داده است یا خیر؟، گفت: بحث دادن برنامه نیست. قرار بود کی روش بیاید و صحبت هایش را مطرح کند و همینطور هم شد. او درباره انتقادهای مطرح شده علیه خودش صحبت کرد و توضیحات لازم را درباره برنامه هایش داد. او تا پایان جام جهانی روسیه برنامه دارد که خیلی خوب بود. ببیند دو اتفاق مهم در کنار ما می گذرد که جام جهانی روسیه و قطر است. دو مرکز ثقل فوتبال دنیا قرار است در منطقه ما برگزار شود. اگر اروپایی ها در فوتبال پیشرفت کردند بخاطر این است که جام جهانی های زیادی را برگزار کرده اند؛ پس ما باید یک برنامه ریزی بلندمدت داشته باشیم. تمام انتقادها در جلسه امروز مطرح شد و کی روش هم جواب داد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩۴, ١٨:١٨

   

پر مبحث ترین ها