سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توضيح عابدزاده در مورد شوخي‌اش با علي دايي!

اگر قرار است واقعا خصوصي شود هر چه زودتر کارها را کنند تا تيم از بلاتکليفي در بيايد. اگر هم قرار نيست، تيم را از بلاتکليفي در بياورند. پرسپوليس اينهمه هوادار دارد به خاطر دل اين هواداران هم شده، تيم بايد خوب بسته شود و نتيجه بگيرد.»

احمدرضا عابدزاده چهره محبوب فوتبال ايران مي گويد شوخي خاصي با دايي نکرده که اينقدر رسانه ها روي آن مانور داده اند. به مناسبت روز پدر او در کنار چهره هاي چون علي دايي به فرهنگسراي بهمن رفت. پيش از حضور در مراسم، وقتي عابدزاده دايي را ديد با شکل بدي از نيشگون گرفت که دايي حتي مجبور شد کمرش را از درد خم کند. عابدزاده درباره اين اتفاق و شوخي اش با دايي مي گويد: «اتفاق خاصي نبود که اينهمه نوشته ايد. چيزي نبود. يک شوخي کوچولو با علي دايي کردم.» او در اين باره توضيح مي دهد: «همانطور که گفتم چيزي نبود. علي يک مقدار دير کرد و من هم با او شوخي کردم، همين. چيز خاصي نبود.»

عابدزاده در پاسخ به اين سوال که ظاهرا شوخي نيشگون وار شما خيلي درد دارد، مي گويد: «نکند شما هم مي خواهيد امتحان کنيد (خنده). شوخي کردم.» عابدزاده درباره شرايط اين روزهاي پرسپوليس هم مي گويد: «والا چه بگويم؟ ديگر مردم خودشان همه چيز را ديدند. متاسفانه پرسپوليس خيلي بد نتيجه گرفت. خدا را شکر که سقوط نکرد و در ليگ برتر ماند. من فکر کنم تغييرات زيادي که باشگاه داشته، به پرسپوليس ضربه زده است. بايد يک ثباتي در باشگاه به وجود بيايد تا تيم درست شود.»عابدزاده درباره فصل آينده اين تيم توضيح مي دهد: «اميدوارم که باشگاه يک سر و ساماني بگيرد و بازيکنان خوبي جذب تيم شوند. همين الان زماني است که تيم بايد بازيکن بگيرد و برنامه ريزي کند ولي حالا مي بينيد که تيم درگير خصوصي شدن است. معلوم نيست آخرش به چه کسي واگذار مي شود. اگر قرار است واقعا خصوصي شود هر چه زودتر کارها را کنند تا تيم از بلاتکليفي در بيايد. اگر هم قرار نيست، تيم را از بلاتکليفي در بياورند. پرسپوليس اينهمه هوادار دارد به خاطر دل اين هواداران هم شده، تيم بايد خوب بسته شود و نتيجه بگيرد.»

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٢-١٣٩۴, ١٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها