سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انصراف هدایتی از خرید پرسپولیس

جالب این که قرار است 29 اردیبهشت مزایده چهارم هم برگزار شود اما شنیده می شود هدایتی دیگر پا پیش نمی گذارد و در مزایده شرکت نمی کند.

حسین هدایتی که یکی از گزینه های مهم در خرید باشگاه پرسپولیس بود دیگر قصد شرکت در مزایده چهارم باشگاه پرسپولیس را ندارد.


طبق شنیده ها پس از آنکه اهلیت حسین هدایتی و گروهش تایید نشد و به هر دلیلی او نتوانست پرسپولیس را بخرد هدایتی گفته است دیگر قصد شرکت در مزایده چهارم را ندارد.

به نقل از برخی منابع مطلع ، رد صلاحیت شرکت استیل آذین ایرانیان در مزایده سوم باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی سهامداران بوده است که اعتراض مسئولان این شرکت را در پی داشت .

جالب این که قرار است 29 اردیبهشت مزایده چهارم هم برگزار شود اما شنیده می شود هدایتی دیگر پا پیش نمی گذارد و در مزایده شرکت نمی کند.

امیر عابدینی از نزدیکان حسین هدایتی و شرکت استیل آذین که کار خرید پرسپولیس را دنبال می کرد، یکی از معترضان به نظر سازمان خصوصی سازی بود.
عابدینی حتی پا را فراتر گذاشت و در برنامه نود گفت که پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی اختیارات کاملی در این زمینه ندارد.

عابدینی درباره اینکه گفته می شود حسین هدایتی هم بیش از هزار میلیارد بدهی دارد، به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: من به سئوال کارشناسی واقف نیستم ولی می نویسم که اگر حسین هدایتی بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان، آن هم طبق سند و قانون، بدهی داشته باشد درب شرکت استیل آذین را می بندیم!

وی در ادامه اعلام کرد: برای واگذاری سرخابی ها اراده ای وجود ندارد.حداقل ما به نتیجه رسیده ایم که برخی اصلا مایل به واگذاری باشگاه پرسپولیس به استیل آذین نمی باشند.
وی گفت: پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار می دارد که بانک مرکزی مدعی ست شرکت استیل آذین بدهی میلیاردی دارد و حتی در بررسی های مالی شرکت وضعیت مالی اطرافیان مالکین و سهامداران را لحاظ می کند. بنابر ادعای سازمان خصوصی سازی و بانک مرکزی وقتی یک پدر بدهکار، ۹۸ درصد سهام شرکتش را به نام فرزندان خود می کند، آیا عقل متعارف حکم نمی کند که یک جایی محل ابهام و تردید است؟
وی تاکید کرد: بنابراین با وجود مشکلات و بحث های اساسی که پیرامون گروه استیل آذین ایرانیان به وجود آمده و پرهیز از حواشی محتمل و همچنین نبود فرصت کافی برای رفع ابهامات و سوءتفاهم ها این شرکت دیگر قصد حضور در مزایده چهارم را ندارد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٢-١٣٩۴, ٢٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها