سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: نتیجه بازی تراکتور - نفت تغییر نمی‌کند

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه اگر تخلف راه‌آهن اثبات شود، شاید نتیجه دیدار این تیم با پیکان تغییر کند، گفت: بدون شک جام به سپاهان تعلق گرفته و نتیجه دیدار تراکتور با نفت قابل تغییر نیست.


رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه اگر تخلف راه‌آهن اثبات شود، شاید نتیجه دیدار این تیم با پیکان تغییر کند، گفت: بدون شک جام به سپاهان تعلق گرفته و نتیجه دیدار تراکتور با نفت قابل تغییر نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان با حضور در همایش مربیان برتر فوتبال کشور که امروز دوشنبه و با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال و ۶۰۰ مربی برتر از سراسر کشور در هتل المپیک برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: کمیته آموزش فدراسیون فوتبال با برگزاری همایش‌های مختلف قصد دارد تا بستر رشد و توسعه مربیان را در ورزش فوتبال کشور فراهم کند. حضور مربیان در این همایش نشان از علاقه و موفقیت برای فوتبال است که امیدوارم به این امر مهم برسید.

وی ادامه داد: مربیان وظیفه سنگینی در چرخه فوتبال دارند و برای اینکه در آسیا حرف اول را بزنیم، باید تلاش مضاعف کنیم. اگر می‌خواهیم آسیا را پشت سر گذاشته و در جهان عملکرد قابل قبولی داشته باشیم باید در مسیر پیشرفت گام برداریم. همانطور که در آسیا سکوی نخست از آن ایران است، باید در جهان نیز حرف اول را بزنیم. با کسب علم و دانش و به روز شدن در فوتبال می توان به اهداف خود رسید.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین به مربیان برتر کشور تاکید کرد: یکی از برنامه‌های مهم فدراسیون فوتبال ارتقا دانش مربیان است که امیدوارم با حضور در این همایش‌ها بتوانیم به هدف خود برسیم. بدون شک در این گردهمایی‌ها مدرسان برتری حضور دارند که با تجربه و دانش به روز شما را برای رسیدن به هدفتان کمک می‌کنند.

وی همچنین اضافه کرد: این همایش‌ معمولا پس از اتمام لیگ‌های فوتبال برگزار می‌شود و در این برنامه‌ها تلاش می‌کنیم دانش فنی مربیان بالاتر برود و آنها در بحث با یکدیگر هم‌افزایی کنند.

کفاشیان درباره برگزاری مجدد دیدار تراکتورسازی و نفت تهران در وقت‌های پایانی تاکید کرد: اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست. مسابقه به صورت قانونی برگزار شده و به اتمام رسیده است. بدون شک جام به سپاهان تعلق گرفته و این نتیجه قابل تغییر نیست. باید درباره اینکه چه کسانی این حرف را مطرح کرده‌اند و دوم اینکه اگر داور دچار اشتباهاتی شده است، را بررسی کنیم اما باز هم می‌گویم نتیجه قابل تغییر نیست.

وی در ادامه درباره وجود شایعه تساوی سپاهان و سایپا در ورزشگاه یادگار امام تصریح کرد:‌ زمانی‌که این شایعه در ورزشگاه پیچید، حتی اگر ۲۰۰ نفر هم بدانند، این تفکر اشتباه است نمی‌تواند این حرف را به ۸۰ هزار نفر منتقل کنند.

کفاشیان در مورد اینکه گفته می‌شود یکی از بازیکنان خارجی راه‌آهن (موتومبا) به صورت غیرقانونی برای این تیم بازی کرده ، عنوان کرد: کمیته انضباطی بر اساس آئین‌نامه این مساله را بررسی می‌کند و اگر تخلفی اثبات شود که منجر به تغییر نتیجه شود، این اتفاق می‌افتد.

وی در خصوص سفر کارلوس کی‌روش به کشور امارات هم اینگونه توضیح داد:‌ سرمربی تیم ملی فوتبال برای یکی دو روز به امارات رفته و فکر کنم امروز به ایران بازگردد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اردوی تیم ملی فوتبال در استانبول گفت: اردوی استانبول هنوز قطعی نشده و در تلاش هستیم تا رایزنی‌های لازم در این خصوص را انجام دهیم. درباره بازی‌های تدارکاتی در این کشور نیز کادر فنی و مسئولان مربوطه در حال بررسی هستند ودرصورت نهایی شدن، آنرا به زودی اعلام می‌کنیم.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٢-١٣٩۴, ١۵:۴١

   

پر مبحث ترین ها