سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نظر مهدوی‌کیا درباره بازی پرسپولیس-الهلال

حضور یکصد هزار تماشاگر در ورزشگاه باشیم زیرا این حضور می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.


پیشکسوت فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه دیدار با الهلال مهمترین بازی فصل است، گفت: با هت‌تریک آسیایی هواداران و پر شدن سه باره ورزشگاه آزادی، معادلات به نفع پرسپولیس تغییر می‌کند.

مهدی مهدوی‌کیا در مورد دیدار تیم فوتبال پرسپولیس برابر الهلال عربستان در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ضمن بیان مطلب فوق افزود: پرسپولیس بازی حساسی پیش رو دارد. امیدوارم در این بازی یکبار دیگر شاهد حضور یکصد هزار تماشاگر در ورزشگاه باشیم زیرا این حضور می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

وی ادامه داد: حضور در این مرحله از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا اتفاق مهمی بود و حال صعود به مرحله بعدی اتفاق مهمتری به حساب می‌آید. مرحله‌ای که تیم‌های غرب و شرق آسیا با یکدیگر روبرو خواهند شد.

کاپیتان پیشین پرسپولیس اضافه کرد: پیش از این گفتم بازی با بنیادکار حساس‌ترین بازی فصل پرسپولیس است زیرا سرنوشت صعود تماما به نتیجه آن وابسته بود ولی حالا پرسپولیس به مراحل تازه‌تری قدم گذاشته و باید گفت الهلال به مهمترین بازی این فصل بدل شده است.

وی همچنین افزود: با صعود از این مرحله، باشگاه در شرایط بهتری قرار می‌گیرد و تیم پرسپولیس شانس حضور در مراحل بالاتر را پیدا می‌کند. در واقع موفقیت در این بازی درهای جدیدی را به روی پرسپولیس باز می‌کند و می‌تواند شروع اتفاقات مهمتر در آینده باشد.

مهدوی‌کیا در ادامه یادآور شد: پرسپولیس با گذر از این مرحله فرصت دارد تا خود را برای ادامه راه بازسازی و تقویت کند و در این صورت می‌توانیم در فصل آینده شاهد رویدادهای مهمی باشیم، اما قبل از هر چیز باید از این مرحله بگذریم و بسیار مهم است که هواداران با حضور خود به پرسپولیس کمک کنند و در این بازی ذخیره خوبی جمع کنند تا برای بازی برگشت آماده شوند. همچنین با صعود پرسپولیس به مراحل بعدی، شرایط خوبی برای باشگاه وجود خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه برای پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات وضعیت خوبی بوجود می‌آورد که برای تقویت تیم در فصل آینده تعیین کننده خواهد بود و در مجموعه تیم نیز انگیزه بیشتری ایجاد می‌کند.

کاپیتان پیشین پرسپولیس ادامه داد: موفقیت در این مرحله بدون شرکت هواداران به دست نمی‌آید و حضور آن نه فقط در بازی رفت، بلکه برای بازی برگشت هم به بازیکنان انرژی و انگیزه‌های بیشتر می‌دهد و با پیروزی در مجموع دو بازی، فرصت‌های تازه پیش روی پرسپولیس در تمام مراحل قرار می‌گیرد.

وی صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: اینکه پرسپولیس در سه بازی 300 هزار تماشاگر را به ورزشگاه بکشاند اتفاقی بزرگ هم برای فوتبال ایران و هم برای فوتبال آسیا خواهد بود و خوشحالم از اینکه برانکو ایوانکوویچ هم در موقعیت جدید جا افتاده است. بازیکنان پرسپولیس هم نشان داده‌اند چه توانایی‌های فراوانی دارند و کار برای آنها نشد، ندارد.

مهدوی‌کیا در پایان گفت: بی‌تردید الهلال تیمی قدرتمند است که از تجربه آسیایی خود بهره می‌برد و امکانات مالی زیادی هم دارند ولی با وجود همه اینها، توانایی‌های ذاتی بازیکنان ایرانی و تدابیر کادر فنی در کنار عامل تعیین کننده یک ورزشگاه پر از جمعیت می‌تواند معادلات را به سود پرسپولیس تغییر دهد و من امیدوارم شاهد هت‌تریک آسیایی هواداران در این بازی باشیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٢-١٣٩۴, ١٩:٣٢

   

پر مبحث ترین ها