سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: نتیجه بازی تراکتور تغییر نمی کند / با فغانی برخورد می شود

فدراسیون فوتبال طی اطلاعیه با سهوی خواندن اشتباهات داوردیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران، علیرضا فغانی داور این مسابقه را به کمیته داوران معرفی کرد.

 

به گزارش «انتخاب»، فدراسیون فوتبال روز چهارشنبه در اطلاعیه ای در این باره نوشت: با توجه به مشکلاتی که در فصل پیشین مسابقات لیگ برتر در فصل 94-93 و در بحث داوری رخ داد و فضای انتقادی که نسبت به داوری این مسابقات بوجود آمد و همچنین با توجه به اشتباهات سهوی انجام شده در دیدار نهایی مسابقات لیگ برتر که بین تیم های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران به وقوع پیوست، داور این دیدار جهت رسیدگی به اشتباهات سهوی رخ داده به کمیته داوران معرفی شد تا این کمیته تصمیمات خود را در این خصوص اخذ کند.

ضمنا با توجه به عدم هماهنگی بوجود آمده در یک سال گذشته بین کمیته و دپارتمان داوری که موجب اشتباهات در داوری مسابقات شده است، حسین عسگری از سمت خود استعفا کرد و رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تشکر وقدردانی از زحمات انجام شده توسط وی در مدت زمان حضورش در دپارتمان داوری، با استعفای حسین عسگری موافقت کرد.

کفاشیان: قهرمان سپاهان است

رییس فدراسیون فوتبال گفت: پس از جلسه‌ای که با کمیته داوران داشتیم به نتیجه رسیدیم حسین عسگری از دپارتمان کنار گذاشته شود.
کفاشیان:حسین عسگری کنار گذاشته شد

علی کفاشیان ازود: در جلسه با کمیته داوران در دو زمینه به نتیجه رسیدیم که ابتدا حسین عسگری از دپارتمان داوری کنار گذاشته شود تا در مورد چینش داوران اختلاف نظری وجود نداشته باشد و تصمیم گیرنده نهایی اصفهانیان رییس کمیته داوران باشد.

وی در مورد اتفاقات تبریز اظهار داشت: تصمیمی که در مورد داوری بازی تراکتور و نفت تهران گرفته شد مبنی بر این است که کمیته داوران با داور این دیدار علیرضا فغانی برخورد لازم را انجام دهد.

کفاشیان تاکید کرد: نتیجه بازی نفت تهران و تراکتورسازی تغییر نمی‌کند و سپاهان قهرمان لیگ چهاردهم می‌باشد و هیچ بازی دیگری انجام نمی‌شود و تمام صحبتها حاشیه‌ای بیش نیست.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٢-١٣٩۴, ٢٢:١۵

   

پر مبحث ترین ها