سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دو شایعه درباره امیر قلعه نویی

بروز شده : ٢-٠٣-١٣٩۴, ١١:۴١    نسخه چاپی    
امیر قلعه نویی از استقلال رفته و حالا در سکوت به دنبال آینده اش است.


 امیر قلعه نویی سرمربی شکست خورده استقلال در دو سال گذشته ، حالا دیگر خودش هم می داند جایی در افکار استقلالی ها ندارد. او که دو هدف برای مربیگری در ایران دارد و گزینه های تبریز و اصفهان همیشه برایش هیجان انگیز بوده اند ، دیگر خیلی به حرفی که پیشتر گفته بود فکر نمی کند و انگار قرار نیست بزودی از ایران برود. قلعه نویی درحالی به بازگشت به سپاهان نیم نگاهی دارد که خود فرکی بعد از قهرمانی در سپاهان ، خیلی از سر دلسردی درباره ادامه کار با آن تیم سخن گفته است.

شایعه بازگشت قلعه نویی به اصفهان همراه با امید ابراهیمی یکی از نکاتی است که روز جمعه در میان رسانه ای ها گشت و همه درباره اش حرف می زدند. اما حرف دیگر درباره قلعه نویی این بود که او در سالروز درگذشت حجازی به بهشت زهرا رفته اما به دلیل اختلافات گذشته و جوی که ممکن بود گروهی از هواداران ایجاد کنند به مزار بازیکن فقید آبی ها نرفته است. اگرچه آتیلا حجازی در واکنش به این شایعه گفته:«مگر به دیگر مهمان هایی که آمدند بی احترامی شده که به قلعه نویی بشود.» هرچند خود آتیلا هم می داند که فرق زیادی میان دیگر مهمانان و امیر قلعه نویی است .

telegram 19dey.com
لنگ سوز88888888    2 خرداد 1394 11:47
تاج(استقلال) 8 - 0 پرسپولیس همراه با مدرک معتبر از 6 آذر 45
این سند مربوط به گذشته ی باشگاهی میشه که ادعای 6 تایی کردن استقلال رو دارن اینم سندی که نشون میده تاج (استقلال) این تیم دسته سومی رو با 8 گل به توپ بسته نکته در سال 1345 اینجاست سالها بعد همین تیم امتیاز شاهین رو خرید و با نام پرسپولیس وارد لیگ برتر شد ولی چون اون زمان هوادار زیادی نداشتن کسی حاضر نیست صداشو در بیاره

اینو کپی کنید تا همه تاجی ها در جریان باشند
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٣-١٣٩۴, ١١:۴١

   

پر مبحث ترین ها