سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سیاسی با پول به پرسپولیس باز می‌گردد/پیشنهاد میلیاردی به سید جلال

گفتنی است سیاسی چند وقت پیش از سمت مدیر عامل باشگاه پرسپولیس استعفا داد اما به نظر می‌رسد بار دیگر قرار است به عنوان حامی مالی به باشگاه پرسپولیس بازگردد.

طبق شنیده‌ها، یک منبع غیر رسمی از حضور مدیر عامل سابق پرسپولیس به عنون اسپانسر جدید این باشگاه خبر داد.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از شنیده‌ها حمیدرضا سیاسی مدیر عامل سابق پرسپولیس با دیداری که با خادم نماینده تام‌الاختیار سرخابی‌ها خواهد داشت این گمانه‌زنی را به وجود آورده که حامی مالی باشگاه پرسپولیس در فصل آینده خواهد بود.
گفتنی است سیاسی چند وقت پیش از سمت مدیر عامل باشگاه پرسپولیس استعفا داد اما به نظر می‌رسد بار دیگر قرار است به عنوان حامی مالی به باشگاه پرسپولیس بازگردد.
به هر حال خادم در این چند روز پیگیر این است تا اسپانسر جدیدی برای 2 باشگاه پرسپولیس و استقلال فراهم کند تا این دو تیم در فصل نقل و انتقالات بتوانند بازیکن جدید جذب کنند.
برهمین اساس گفته می‌شود که خادم با سیاسی مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس برای قبول اسپانسری این باشگاه جلسه‌ای خواهد داشت.
شایان ذکر است شرکت‌های استیل آذین و بهنام پیشرو و کیش به علت برنده نشدن در مزایده چهارم تمایل به قبول اسپانسری باشگاه پرسپولیس را ندارند.
*پیشنهاد 1.5میلیاردی پرسپولیس به سید جلال
سید جلال حسینی مدافع ملی‌پوش قراردادش با باشگاه قطری به پایان رسیده و قرار است فصل آینده در لیگ ایران بازی کند.
باشگاه‌های پرسپولیس سپاهان و ملوان به دنبال جذب سید جلال حسینی هستند و هر کدام مبالغی را به این مدافع پیشنهاد دادند.
شنیده‌ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس به سید جلال حسینی پیشنهاد 1 میلیارد و 500 هزار تومان داده است.
همچنین سید جلال حسینی به علت مشکل مالیاتی نمی‌تواند تیم ملی را برای حضور در اردوی خارج از کشور همراهی کند اما تاج رییس سازمان لیگ قول داده که مشکل این مدافع را برطرف کند تا وی مشکلی برای خروج از کشور نداشته باشد.
به هر حال باید دید سید جلال فصل آینده پیراهن کدام تیم را بر تن می‌کند.
*پایان قرارداد 11 بازیکن پرسپولیس
فصل نقل و انتقالات فصل پانزدهم بعد از بازی فینال جام حذفی شروع می‌شود بر این اساس باشگاه پرسپولیس علاوه بر اینکه حضور اسپانسری ندارد تا پول خرید بازیکن جدید را تامین کند 11 بازیکن این تیم هم قراردادشان تمام شده است و فصل آینده معلوم نیست در پرسپولیس بمانند یا از این تیم جدا شوند.
حمید علی عسگر، علیرضا نورمحمدی، محمد نوری، هادی نوروزی، محمدرضا خانزاده، امید عالیشاه، رضا خالقی‌فرد، فرناندو گابریل، پیام صادقیان، رضا نوروزی و افشین اسماعیل‌زاده بازیکنانی هستند که قراردادشان با پرسپولیس به پایان رسیده است.
*تادئو حاضر به فسخ قرار داد نیست
مهاجم برزیلی پرسپولیس به مسئولان این باشگاه اعلام کرده است که حاضر به فسخ قرار داد خود نیست.
در حالی که قرارداد تادئو با باشگاه پرسپولیس یک سال و نیم است، که یک فصل از آن باقی مانده چنانچه باشگاه پرسپولیس خواستار فسخ قرارداد باشد، باید حق و حقوق وی را پرداخت نماید.
گفتنی است: قرارداد تادئو برای نیم فصل دوم لیگ چهاردهم 450 میلیون تومان بود اما برای فصل آینده 212 هزار دلار است.
*طارمی قراردادش صرف امور خیریه کرد
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس مبلغی از قراردادش را با تیم پرسپولیس صرف امور خیریه خواهد کرد.
مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس، مبلغ 5 میلیون تومان از قراردادش را به تیم پرسپولیس برای کمک به انجمن از حمایت از کودکان کار بوشهر تقدیم کرد.
*حسینی در شرایطی خاص به پرسپولیس باز می‌گردد
در صورتی که قرارداد تیم پرسپولیس برای فصل آینده خوب بسته شود، مدافع تیم ملی کشورمان دوباره به این تیم باز می‌گردد.
 سید جلال حسینی قصد دارد فصل آینده در لیگ برتر فوتبال کشورمان بازی کند و در همین رابطه تیم‌هایی مانند پرسپولیس، سپاهان، ملوان بندر انزلی به دنبال جذب مدافع تیم  ملی هستند. 
در صورتی که پیشنهاد قرارداد قابل قبول باشد، حسینی در شرایط خاصی به این تیم باز می‌گردد.
 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٣-١٣٩۴, ١٩:٠٢

   

پر مبحث ترین ها