سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حاشیه آفرینی تماشاگران مس کرمان

حرکات عجیب تماشاگران مس کرمان و شکسته شدن صندلی‌های ورزشگاه شهید باهنر توسط آنها باعث توقف ۳۰ دقیقه‌ای دیدار برگشت پلی‌آف لیگ برتر فوتبال شد.


حرکات عجیب تماشاگران مس کرمان و شکسته شدن صندلی‌های ورزشگاه شهید باهنر توسط آنها باعث توقف ۳۰ دقیقه‌ای دیدار برگشت پلی‌آف لیگ برتر فوتبال شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال مس کرمان در بازی برگشت پلی‌آف لیگ برتر از ساعت 18 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه امام علی (ع) میزبان تیم استقلال خوزستان بود که این دیدار پرحاشیه در نهایت با برتری 2 بر صفر تیم میهمان به پایان رسید. این دیدار حواشی داشت که در زیر آمده است:

* حدود 400 تماشاگر برای تشویق تیم استقلال خوزستان به ورزشگاه امام علی کرمان آمده بودند که اکثر آنها از اعراب مقیم کرمان بودند.

* پس از آنکه در دقیقه 57 گل اول تیم استقلال خوزستان به ثمر رسید، برخی از تماشاگران مس شروع به ترک ورزشگاه کردند و برخی دیگر که در روبروی جایگاه نشسته بودند شروع به شکستن صندلی‌ها کرده و آن را به درون زمین پرتاب کردند که این موضوع باعث شد بازی دقایقی متوقف شود.

* از دقیقه 70 بازی زمانی‌که دروازه‌بان استقلال خوزستان قصد شروع مجدد بازی را داشت، برخی از تماشاگران کرمانی به صورت وی لیزر می‌انداختند.

* زمانی که استقلال خوزستان گل دوم خود را زد، بیشتر تماشاگرانی که در مقابل جایگاه نشسته بودند، یکبار دیگر شروع به شکستن صندلی‌ها کرده و آن را به درون زمین پرتاب کردند که این پرتاب‌ها شامل ترقه و مواد آتش‌زا نیز می‌شد. همین موضوع باعث شد تا یدالله جهانبازی بازی را متوقف کرده و به همراه بازیکنان به سمت دیگر ورزشگاه بروند و با ناظر بازی صحبت کنند.

* پرتاب مواد آتش‌زا باعث شد تا یکی از تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین آتش بگیرد و دود غلیظی بر ورزشگاه حاکم شود. این موضوع باعث شد تا داوران به رختکن بروند. نکته جالب اینکه ماشین آتش نشانی در ورزشگاه حضور نداشت تا آتش را خاموش کند.

* بازی دو تیم پس از دقایقی توقف و خاموش شدن آتش، یکبار دیگر از سر گرفته شد. نکته دیگر اینکه برخی از تماشاگرانی که توسط نیروی انتظامی به بیرون از ورزشگاه هدایت شده بودند، با شروع مجدد بازی یکبار دیگر به استادیوم برگشتند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٣-١٣٩۴, ٢٣:١١

   

پر مبحث ترین ها