سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محمد نوری از قطر پیشنهاد خوبی دارم

من پیشنهاد قطری دارم اما به خاطر پرسپولیس تا حالا صبر کرده ام. من اول و آخر پرسپولیسی هستم اما واقعا نمی دانممحمد نوری به عنوان کاپیتان پرسپولیس از وزیر ورزش خواهش کرد هر چه زودتر تکلیف این باشگاه را مشخص کنند تا دوباره این اتفاقات تکرار نشود.
به خاطر پرسپولیس جواب پیشنهاد قطری را ندادم
به گزارش افکارنیوز، نوری در مورد بلاتکلیفی باشگاه گفت و گویی انجام داد:

از هفته دیگر تمرین می کنم
در حال حاضر استراحت می کنم و از هفته آینده طبق برنامه ای که به ما داده اند تمریناتم را آغاز می کنم تا برای فصل آینده آماده شوم.حتی اگر تمرینات تیم آغاز نشود من خودم تمرین می کنم و سر تمرینات والیبال و بسکتبال هم می روم.

بدترین شرایط را داریم
واقعا نمی دانم باید با چه کسی صحبت کنیم و به چه کسی باید بگوییم پول هایمان را بدهند؟در حال حاضر وضعیت باشگاه نامشخص است و باید زودتر مشخص شود که بالاخره چه ارگانی می خواهد پرسپولیس را در اختیار بگیرد. پرسپولیس در حال حاضر بدترین شرایط را دارد و هیچ سالی پرسپولیس چنین بی ثباتی را نداشته است.

هیچ جوابی برای مردم ندارم
در این روزها باید تیم بازیکن جدید بگیرد و تقویت شود اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. از مسوولان خواهش می کنم هر چه زودتر به شرایط پرسپولیس رسیدگی کنند . هر کجا می روم مردم از من می پرسند پرسپولیس کدام بازیکن را گرفته؟ چه کسانی از تیم می روند؟ ما هم هیچ جوابی ندارم و فقط نگرانی مردم را می بینم.

از مسوولان خواهش می کنم به پرسپولیس رسیدگی کنند
شرایط پرسپولیس خیلی بد است و من به عنوان کاپیتان پرسپولیس از مسوولان خواهش می کنم این تیم را به ارگان یا کسی بدهند تا این مشکلات حل شود. پرسپولیس باید از این شرایط خارج شود چون برد و باخت این تیم به دل مردم گره خورده است. این تیم پتانسیل خوبی دارد و باید به طور ویژه باید به این باشگاه رسیدگی شود. وضعیت سال به سال بدتر می شود و آخر هم پرسپولیس می ماند و هواداران.

نباید اجازه می دادیم برانکو دلخور شود
در حال حاضر خیلی از تیم ها تکلیف سرمربی و بازیکنانش مشخص است.آقای برانکو مربی بزرگی است و به این تیم شخصیت داده و نباید اجازه می دادیم او با ناراحتی برود.امیدوارم برانکو هم به پرسپولیس برگردد و برای فصل آینده تیم قوی ببندد.

بازیکن نگیریم بدتر از این می شود
ما هیچی نمی دانیم و واقعا نمی دانم باید در جواب سوالات چه بگویم. ما برای این تیم خیلی زحمت کشیدیم هنوز مطالبات مان را نگرفتیم. نمی دانیم برای فصل بعد باید چه کار کنیم و واقعا اگر برای فصل بعد بازیکن خوب جذب نشود اوضاع بدتر از پارسال می شود. خیلی از بازیکنان قرارداد ندارند و شاید از این تیم جدا شوند.

از ما حمایت نکردند
از لحاظ انگیزشی در این مدت هیچ حمایتی از ما نکردند و ما فقط به عشق هواداران دربی را بردیم و به جمع ۱۶ تیم برتر آسیا صعود کردیم و خوشحالی هواداران برای مان کافی بود. ما پاداش نمی خواستیم اما مسوولان حداقل به قول شان عمل کنند .من از وزیر ورزش می خواهم در کار خصوصی سازی زودتر دست به کار شوند. این تیم پتانسیل زیادی دارد و واقعا مردم نگران هستند.

پولی در باشگاه نیست
ثبات مدیری باید در تیم وجود داشته باشد اما اول باید تکلیف باشگاه معلوم شود و بعد به مدیر برسیم. تا حالا که تیم را به کسی نداده اند و معلوم نیست تا چه زمانی این وضعیت ادامه دار است. من با هیچ کس در باشگاه تماس نگرفتم وقراردادم تمام شده است. وقتی پولی در باشگاه نیست از چه کسی بخواهیم پول مان را بدهد.

به خاطر پرسپولیس جواب پیشنهاد قطری را نداده ام
من پیشنهاد قطری دارم اما به خاطر پرسپولیس تا حالا صبر کرده ام. من اول و آخر پرسپولیسی هستم اما واقعا نمی دانم شرایطم چه می شود. واقعا نمی دانم پرسپولیس چه می شود و باید صبر کنم . این پیشنهادات خوب است اما هنوز تصمیم نگرفته ام.

مرجع : ورزش 3

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩۴, ٢٠:٣۴

   

پر مبحث ترین ها