سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

منصوريان: الان به استقلال فکر نمي‌کنم

سرمربي نفت تهران مي‌گويد بازيکنان تيمش خود را به جام‌هاي جهاني 2018 و 2022 تحميل کرده‌اند.


علي منصوريان بعد از شکست برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: بازي خوب و باکيفيتي را شاهد بوديم. ما با 9 بازي متفاوت که در آسيا انجام داديم به اين مسابقه آمديم. من به فوتبال ايران تبريک مي‌گويم. نفت تمام آيتم‌ها را تا آخرين لحظات اجرا کرد. البته به ذوب آهني‌ها هم تبريک مي‌گويم که به مقام قهرماني رسيدند.
او ادامه داد: بازيکنان ما در سه جام مدعي کسب عنوان قهرماني بودند. ان‌شاءالله اين جوانان بتوانند حق‌شان را در جام باشگاه‌هاي آسيا بگيرند. ما زماني که تيم را تحويل گرفتيم 7 بازيکن را از دست داديم و هيچ کس فکر نمي‌کرد که مدعي کسب عنوان قهرماني باشيم. خدا را شکر که اين جوانان خودشان را به ليگ تحميل کردند. بازيکنان من خودشان را به فوتبال 2018 و 2022 تحميل کردند.
منصوريان در پاسخ به اين سوال که آيا گزينه سرمربي‌گري استقلال است گفت: الان تمرکز بر روي نفت است و زمانش نيست که درباره اين مسئله صحبت کنم.
سرمربي نفت تهران همچنين بعد از بازي در گفت‌وگويي اظهار کرد: به فوتبال ايران به واسطه اين بازي بايد تبريک گفت، روزهايي بود که بيشتر از 5 نفر به تماشاي بازي نفت نمي‌آمدند اما امروز تماشاگراني در ورزشگاه حاضر شدند که دست تک تک آنها را مي بوسم. از تماشاگران استقلال که در اين بازي و جام باشگاه هاي آسيا ما را تنها نگذاشتند تشکر مي‌کنم.
سرمربي نفت اظهار کرد: اين بازي کلکسيون بازيکنان آينده‌دار فوتبال ايران بود و در ادامه مي‌توانند براي فوتبال ما نقش‌آفريني کنند. در سه جام مختلف مدعي بوديم که اين به واسطه مديريت خوب و حرفه‌اي باشگاه بود. به کادر فني، مجموعه پزشکي و تمام عوامل باشگاه و تمام هواداران‌مان تبريک مي‌گويم. البته مسئولان مي‌توانستند زمان خوبي را براي برگزاري اين بازي درنظر بگيرند.
وي ادامه داد: نيم فصل خوبي را شروع کرديم اما نتوانستيم خوب به پايان برسانيم چشم اميد ما به جام باشگاه‌هاي آسياست و اميدواريم که در آنجا بتوانيم براي فوتبال ايران افتخارآفريني کنيم.
منصوريان درباره سرمربيگري در استقلال تاکيد کرد: در حال حاضر فقط به اين فکر مي‌کنم که به رختکن بروم و به بازيکنانم به خاطر تلاششان در اين بازي و در ليگ تبريک بگويم. مديران باشگاه در تاريخ 7 خرداد 93 به من اطمينان کردند و تيمي را که 7 بازيکن ستاره آن جدا شده بودند به من تحويل دادند و من هم توانستم علي رغم اينکه کمتر کسي فکر مي‌کرد در چند جام مدعي باشيم تيم خوبي را بسازم. اگر من باشم يا نباشم به سرعت تمرينات باشگاه را براي فصل آينده آغاز خواهيم کرد.

 

منبع: ایسنا

telegram 19dey.com
هادی ساور    13 خرداد 1394 15:50
منصوریان عشقه

http://persianteb.com/
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٣-١٣٩۴, ١٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها