سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

4 ملی‌پوش لیست برانکو لو رفت

در لیست اولیه تیم ملی نام‌هایی مثل علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، جلال حسینی و کریم انصاری‌فرد جزو لیست فصل آینده برانکو هم بودند.

 

مدیرعامل پرسپولیس گفته برانکو در تمرین تیم ملی، عملکرد بازیکنانی که برای فصل آینده می‌خواهد را زیر نظر گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛ پرسپولیس فصل آینده برای بازگشت به جمع مدعیان لیگ برتر، نیاز به خریدهای زیادی دارد. امروز مدیرعامل این باشگاه گفته برانکو به آن‌ها لیست داده و آن‌ها بر اساس این لیست، بازیکن جدید می‌خرند. بازیکنانی که برانکو با حضور در تمرین تیم ملی، عملکرد بعضی از آن‌ها را زیر نظر گرفته است: «او فیلم‌های زیادی از بازیکنان را دیده‌ و اطلاعات کاملی از یکسری از بازیکنان در اختیارش قرار داده شده، همچنین برانکو دو جلسه از تمرینات تیم ملی را زیر نظر گرفت تا بازیکنانی که از آنجا می‌شود انتخاب کرد را زیر نظر بگیرد. دور جدید تمرینات تیم هم از 28 خرداد آغاز خواهد شد و طبیعی است که ما تا قبل از آغاز تمرینات تیم خود را  ببندیم و با تیمی کامل تمرینات  را آغاز کنیم.»

در لیست اولیه تیم ملی نام‌هایی مثل علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، جلال حسینی و کریم انصاری‌فرد جزو لیست فصل آینده برانکو هم بودند. بازیکنانی که بعضی از آن‌ها مثل حسینی برای پیوستن به سرخپوشان اعلام آمادگی کرده‌اند و بعضی دیگر مثل بیرانوند بخاطر سه راهی نفت تهران، رفتن به تیم بعدی منصوریان و سرباز شدن با تراکتور دور از دسترس به نظر می‌رسند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٣-١٣٩۴, ٢٣:۵۵

   

پر مبحث ترین ها