سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اتفاقی عجیب در تونل تغییرات پرسپولیس

علي دايي براي فصل چهاردهم نيز نام اين بازيكن را از ليست خود بيرون گذاشت ولي در روز آخر، نوري را به پرسپوليس برگرداند و حالا به نظر مي‌رسد اين اتفاق مجدداً براي نوري در حال رخ دادن است.


در فصل بد و پرحادثه پرسپولیس، محمد نوری برای پرسپولیسی‌ها یک مسکن بود.

خبرورزشی نوشت: کاپیتانی که شاید به اندازه کاپیتان‌های گذشته این باشگاه کاریزمای جمع و جور کردن بازیکنان پرحاشیه را نداشته باشد اما در زمین بازی برای تیمش عملکرد قابل قبولی داشت و یکی از ابزارهای مهم سرخپوشان در موفقیت دو دربی رفت و برگشت و همچنین رقابت‌های آسیایی در مرحله گروهی بود.

نوري همچنين اين روحيه را داشت كه بازي‌هاي تيمش را به خوبي كنترل كند اما ضعف در انتقال‌ها و كاهش سرعت بازي نسبت به فصل‌هاي قبل، باعث افزايش فشار انتقادات از اين بازيكن شد. با اين حال، كمتر كسي به جدايي محمد نوري از پرسپوليس فكر مي‌كرد زيرا او يكي از مؤثرترين بازيكنان تيم است و در دو پست هافبك نفوذي و تدافعي، عملكرد قابل قبولي براي تيمش داشت به خصوص كه حالا به جمع گلزن‌ترين بازيكنان تاريخ باشگاه پرسپوليس اضافه شده و حاضر نيست اين شرايط را از دست بدهد اما مشخص نيست با اينكه قرارداد اين بازيكن با باشگاه پرسپوليس به اتمام رسيده، چرا هيچ‌كس براي ادامه فعاليتش در تيم با نوري مذاكره نمي‌كند؟

قطار پرسپوليس به تونل تغييرات رسيده و ممكن است در اين تونل، هر اتفاقي رخ دهد اما جدايي كاپيتان از پرسپوليس، واقعاً عجيب به نظر مي‌رسد. طي روزهاي گذشته، نشانه‌هايي در مورد جدايي نوري به وجود آمده كه شايد اين موضوع عجيب را به واقعيت بدل كند. اول اينكه مسئولان باشگاه در هفته گذشته با محسن بنگر و هادي نوروزي بر سر ادامه فعاليت‌شان در پرسپوليس مذاكراتي داشتند اما هيچ‌كس با محمد نوري حتي يك تماس كوتاه يا ارتباط پيامكي هم در اين مورد نداشت. آن قدر ‌‌آش شور بود كه نوري صبح ديروز در مصاحبه‌اي گفت: «فعلاً كه منتظر باشگاه هستيم تا با ما تماس بگيرند و ببينيم وضعيت ادامه همكاري ما با پرسپوليس چطور خواهد شد، هر چند فعلاً تماسي در اين باره با ما گرفته نشده است.» ماجراي دوم نيز به پيشنهاد 800 هزار دلاري محمد نوري برمي‌گردد.

يكي از مسئولان باشگاه در اين خصوص به ما گفت: «خبري از اين پيشنهاد به دست‌مان نرسيده است اما شايد نوري احتمال عدم همكاري با پرسپوليس در فصل آينده را داده و ماجراي پيشنهادش از ليگ قطر را رسانه‌اي كرده است.» سومين نشانه جدايي احتمالي كاپيتان، به موضوع واكنش مسئولان باشگاه نسبت به خبر جدايي او ارتباط پيدا مي‌كند. تنها دو بازيكن اصلي پرسپوليس در اين روزها از داشتن پيشنهاد عربي صحبت به ميان آورده بودند‌؛ مهدي طارمي و محمد نوري.

محمدحسين نژادفلاح در مصاحبه‌هاي مختلف رسماً اعلام كرد نمي‌گذارد طارمي از پرسپوليس جدا شود مگر اينكه مقصدش اروپا باشد نه باشگاه‌هاي عربي حوزه خليج فارس اما او هرگز در مورد جدايي نوري و پيشنهادش از ليگ قطر واكنشي نشان نداد! اوضاع و احوال پرسپوليس چندان جالب نيست و شايد در ليستي كه برانكو به صورت محرمانه و در كافي‌شاپ فرودگاه امام خميني(ره) در اختيار نژادفلاح قرار داد، نامي از محمد نوري در ميان نباشد با اين حال جدايي احتمالي نوري از پرسپوليس، اتفاق ساده‌اي نيست. جالب اينكه علي دايي براي فصل چهاردهم نيز نام اين بازيكن را از ليست خود بيرون گذاشت ولي در روز آخر، نوري را به پرسپوليس برگرداند و حالا به نظر مي‌رسد اين اتفاق مجدداً براي نوري در حال رخ دادن است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩۴, ١١:۵٢

   

پر مبحث ترین ها