سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرهاد مجیدی؛ علی کریمی استقلال است نه کریم باقری!

سکوت مجیدی در این روزها باعث شده که شایعات زیادی درباره او ایجاد شود اما او فعلا هیچ واکنشی به این مسائل نشان نداده است.

- فرهاد مجیدی نمی خواهد به این زودی به استقلال برگردد، اما از طرفی دوست ندارد خیلی هم به حاشیه برود و از تیم دور باشد.

 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی مهاجم سابق استقلال که در حال حاضر محبوب ترین چهره این تیم است، به دور از حاشیه های روزمره، اخبار استقلال را رصد می کند. مجیدی هر چند روز یک بار عکسی از خود در اینستاگرام منتشر می کند که این تصاویر، ارتباطی به فوتبال ندارد اما او با انتشار همین عکس ها، اجازه نمی دهد فراموش شود و حضور خودش را به یاد هواداران می اندازد.
مجیدی چه در ایران باشد چه خارج از ایران، زندگی اش را می گذراند و به دور از هیاهوی فعلی استقلال، سعی می کند دوره های مربیگری اش را تکمیل کند. گرچه بسیاری از هواداران استقلال در صفحه اینستاگرام مجیدی از او درخواست می کنند که به این تیم برگردد و سرمربی شود، اما او فعلا هیچ واکنشی به این موضوع نشان نمی دهد. مجیدی قصد دارد اسمش کنار استقلال باشد اما از دور، اتفاقات باشگاه را دنبال می کند.
هر جا که لازم باشد مجیدی مصاحبه می کند و نظرش را می گوید. او حضورش را نشان می دهد و نامش را در تیم زنده نگه می دهد. اما با این وجود فعلا ترجیح می دهد به زندگی اش برسد و طی چند سال آینده، تمام کلاس های مربیگری مورد نظرش را پشت سر بگذارد.
سکوت مجیدی در این روزها باعث شده که شایعات زیادی درباره او ایجاد شود اما او فعلا هیچ واکنشی به این مسائل نشان نداده است. آخرین بحثی که درباره مجیدی مطرح شده، حضور نام او در لیست سه گزینه سرمربیگری استقلال است. سه نفر از گزینه های سرمربیگری استقلال، نام فرهاد مجیدی را به عنوان دستیار مورد نظر خود به باشگاه اعلام کرده اند که البته اعلام نام او به عنوان دستیار، بیشتر جنبه تبلیغی دارد. چراکه مجیدی حاضر نخواهد شد در استقلال نفر دوم باشد و اگر روزی بخواهد به این تیم برگردد، فقط سرمربیگری را قبول می کند.
نقش مجیدی در استقلال، چیزی شبیه به علی کریمی است در پرسپولیس. او چهره ای ویژه برای هواداران است که با وجود نداشتن تجربه سرمربیگری، هواداران می خواهند سرمربی تیمشان باشد. درست مثل علی کریمی که هیچ هواداری از او توقع ندارد در پرسپولیس دستیار مربی دیگری شود. فرهاد مجیدی، چهره ای مثل کریم باقری پرسپولیس نیست که حاضر شود در کنار مربیان دیگر کار کند و حرف آخر، حرف شخصی دیگر باشد. او در اوج محبوبیت قرار دارد و استراتژی اش فعلا این است که خودش را از استقلال دور نکند و در عین حال، می داند که برای سرمربیگری در این تیم زود است و اگر بخواهد امسال یا سال آینده سرمربی استقلال شود، ممکن است شکست بخورد و وجهه خوبش را در این تیم از دست بدهد. برنامه مجیدی، برنامه ای دو سه ساله است که تا آن مدت هر شخصی هم سرمربی استقلال شود، دیگر وقت جدایی اش رسیده و آن زمان احتمالا مدیران استقلال به دنبال گزینه های بعدی هستند. آن زمان اگر مجیدی دوره های مربیگری اش را گذرانده باشد، چه کسی بهتر از او؟

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩۴, ١٨:١٣

   

پر مبحث ترین ها