سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هافبک خوش فکر پرسپولیسی قرمزپوش می‌شود؟!

او می گوید پرسپولیسی است اما برای پیوستن به پرسپولیس عجله ندارد. سرخپوشان هر ساله به دنبال جذب او هستند اما این بازیکن ترجیح می دهد در شهر خودش اسطوره شود.

– قاسم حدادی فر از جمله بازیکنانی است که هر ساله تیم های زیادی در نقل و انتقالات دنبال جذب او هستند. هافبک خوش فکر ذوب آهن که علاقه زیادی به تغییر تیمش نشان نمی‌دهد و تا امروز، راحتی در ذوب آهن را به پیشنهادهای میلیاردی ترجیح داده است.
به گزارش بانک ورزش، حدادی فر از جمله معدود بازیکنانی است که ابایی از معرفی تیم محبوبش ندارد. او می گوید پرسپولیسی است اما برای پیوستن به پرسپولیس عجله ندارد. سرخپوشان هر ساله به دنبال جذب او هستند اما این بازیکن ترجیح می دهد در شهر خودش اسطوره شود. مانند محرم نویدکیا که امروزه به خاطر عرق بیش از حد به سپاهان، بین هواداران سرخابی هم محبوب شده است. فوتبال دوستان بازیکنان این چنینی را دوست دارند و فرقی نمی کند این بازیکن در کدام تیم توپ بزند. مهم این است که او به تیمی که در آن بازی می کند تعصب دارد.
حالا حدادی فر در آستانه تبدیل شدن به نویدکیای دوم است. بازیکنی که به خاطر کم حاشیه بودن همه دوستش دارند و از بازی او لذت می برند.
کمی صبر مشخص می کند او امسال راهی تیم محبوبش خواهد شد یا باز هم ترجیح می دهد در آرامش به کارش در ذوب آهن ادامه دهد.
 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩۴, ٢١:٢۶

   

پر مبحث ترین ها