سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: کی‌روش می‌گفت شاید هواپیما سقوط کند

مسولان تیم ملی حرف های رئیس فدراسیون فوتبال را رد کردند.

مسولان تیم ملی حرف های رئیس فدراسیون فوتبال را رد کردند.

به گزارش خبرآنلاین، تیم ملی ایران سرانجام دقایقی قبل سوار بر هواپیما شد تا به تاشکند پرواز کند. اگر آنها 20 دقیقه دیگر تاخیر می کردند، پرواز به طور کامل لغو می شد. در حالی تمام شاهدان در فرودگاه می گویند مشکل اصلی عدم پرداخت پول پرواز و همینطور تعلل خزانه دار فدراسیون فوتبال بود، علی کفاشیان در فدراسیون گفت مشکل ترس کروش از پروازهای داخلی است!

صحبتی که البته خیلی زود به گوش مسوولان تیم ملی رسید تا به گلایه از رئیس بپردازند و این حرف ها را تنها بهانه ای برای تبرئه کردن خود و مسوولانی که اشتباه کرده اند، بدانند. کفاشیان در لحظاتی که کروش سوار هواپیما نمی شد، می گفت این مسئله اصلا ربطی به ضعف فدراسیون در پرداخت پول پرواز ندارد و تنها به دلیل ترس کروش از سقوط هواپیماست.

رئیس می گفت که مربی پرتغالی با پروازهای ایرانی مشکل دارد و در فرودگاه به ایمنی بودن پرواز ایراد گرفته است. هواپیمایی که در اختیار تیم ملی قرار گرفت بوئینگ md است که ایمنی یاتا را دارد و در خط هواپیمایی آمریکا هم استفاده می شود.

اما مسوولان فدراسیون حرف های کفاشیان را رد کردند و گفتند کروش اگر مخالف پرواز با چنین هواپیمایی بود چرا باید تا پای پرواز می رفت؟ به گفته یکی از مسولان، کروش و بازیکنان قصد داشتند ساعت 10:30 سوار هواپیما شوند اما مسوولان پرواز اعلام کردند باید داخل هواپیما نظافت شود و پس از آن مشخص شد مشکل، مشکل مالی است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٣-١٣٩۴, ١٨:١٣

   

پر مبحث ترین ها