سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توافق سید جلال حسینی با سرخپوشان پایتخت

مدافع ملی پوش فوتبال کشورمان با تیم پرسپولیس به توافق کلی رسید و هفته آینده هم قراردادش را با این تیم به امضاء می‌رساند.

سید جلال حسینی بعد از مذاکره با نژاد فلاح به توافق کلی با تیم پرسپولیس رسید و هفته آینده قراردادش را رسمی و نهایی می‌کند.
گفتنی است: سید جلال حسینی که به علت مشکلات مالیاتی نتوانست تیم ملی را برای سفر به ازبکستان همراهی کند امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و به توافق کلی با این باشگاه دست یافت و هفته آینده هم قرار است، قراردادش را به صورت رسمی با باشگاه پرسپولیس به ثبت برساند.
شایان ذکر است: تیم فوتبال سپاهان هم پیشنهاد بالای یک میلیارد تومانی به سید جلال حسینی داده بود، اما این مدافع ملی پوش با پرسپولیسی‌ها به توافق کلی رسید.
 
حضور سید جلال حسینی در اداره گذرنامه
به گزارش باشگاه خبرنگاران،سید جلال حسینی مدافع ملی کشورمان که به علت مشکل مالیاتی نتوانست تیم ملی را برای سفر به ازبکستان همراهی کند بعد از خروج ار باشگاه پرسپولیس راهی اداره گذرنامه شد تا مشکل رویدادش بر طرف کند.
گفتنی است: سید جلال حسینی  یکی از بازیکنانی است که به دلیل بدهی مالیاتی ممنوع الخروج است و برای برطرف شدن این مشکل امروز به اداره گذرنامه رفت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٣-١٣٩۴, ١٧:٣٢

   

پر مبحث ترین ها