سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طارمی با ۴.۵ میلیارد تومان در القادسیه

مهدی طارمی مهاجم بوشهری پرسپولیس شنبه با القادسیه کویت قرارداد امضا می کند.

مدیر برنامه های پدیده این فصل پرسپولیس هم اکنون در کویت بسر می‌ برد و با مدیران این تیم برای انتقال طارمی به نتیجه رسیده است.
این مهاجم بلندقامت که با پرسپولیس قرارداد 2 ساله امضا کرده است، شرایطی در قراردادش دارد که به واسطه آن می‌ تواند در سال دوم با پرسپولیس قرارداد توافقی امضا کند و با توجه به این شرایط می‌ تواند امسال در جمع قرمزها نباشد.
گفته می شود طارمی از القادسیه پیشنهاد یک میلیون و 200 هزار دلاری ( بیش از 4.5 میلیارد تومان ) دارد.
اگر طارمی آنطور که وکیلش می‌ گوید تا شنبه با القادسیه قرارداد ببندد، پرسپولیس یکی از مهمترین چهره های خود را در فصل نقل و انتقالات از دست می‌ دهد و بطور یقین باید درپی بازیکن جدیدی بجای طارمی جوان و دونده باشد که رفتار و تعصبش او را تبدیل به بازیکن محبوب هواداران قرمزپوش کرده است. نکته اینجاست که بجز او محمد نوری هم پیشنهادی بالاتر از یک میلیون دلار از یک تیم قطری دارد و هم اکنون مشغول بررسی شرایط برای ماندن یا رفتن است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، القادسیه قبلا حمید استیلی ستاره فوتبال ایران را در دهه 70 به استخدام خود درآورده بود. در سال های اخیر جواد نکونام و رضا قوچان‌نژاد در لیگ کویت به میدان رفته اند. طارمی به انتخاب باشگاه و هواداران پرسپولیس در پایان فصل لیگ برتر جام خلیج فارس به عنوان برترین بازیکن تیم فوتبال این باشگاه انتخاب شده بود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٣-١٣٩۴, ١٧:۵۴

   

پر مبحث ترین ها