سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ورمرزیار: خدا کند منصوریان به استقلال نیاید

– پیشکسوت استقلال تهران گفت: خدا کند علیرضا منصوریان به استقلال تهران نیاید زیرا صدمه می بیند و دچار مشکل می شود.


صادق ورمرزیارعصرروزدوشنبه درگفت وگو با ایرنا درباره وضعیت این روزهای استقلال تهران ومشخص نبودن اعضای هیات مدیره ، اسپانسر و سرمربی تیم اظهارکرد: فکر می کنم در ارتباط با استقلال و پرسپولیس همه بلاتکلیف هستند و حتی وزارت ورزش نیز تکلیف خود را نمی داند و در بلاتکلیفی گرفتار شده است؛ یعنی نمی داند این دو تیم برای خودش است یا وزارت اقتصاد و امور دارایی.

این پیشکسوت استقلال تهران ادامه داد: استقلال و پرسپولیس به وزارت اقتصاد واگذار شده و این وزارتخانه باید تصمیم گیرنده باشد و همین مساله موجب شده امروز شاهد بلاتکلیفی آنها باشیم. در حال حاضر وزارت ورزش نمی داند تصمیم گیرنده هست یا خیر؟.

ورمرزیاراضافه کرد: پیش از این همیشه وعده و وعید می دانند که استقلال و پرسپولیس را به مزایده می گذارند اما هیچگاه این کار را نکردند، اما سال گذشته این کارانجام شد وعملا خریداری پیدا نشد. آن چند متقاضی خرید هم رد صلاحیت شدند و وضعیت به جایی رسید که دوباره به وزارت ورزش بازگرداندند اما در اصل این دو باشگاه در اختیار وزارت اقتصاد است.

وی درخصوص سردرگمی مدیرعامل و هیات مدیره استقلال نیز گفت: مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه، مجری تصمیمات وزارت ورزش هستند. وقتی وزارت ورزش خوراکی به مدیرعامل وهیات مدیره نمی دهد،قاعدتا دربلاتکلیفی قرارمی گیرند. در شرایط امروز نه تنها هیات مدیره و مدیر عامل بلکه وزارت ورزش نیز بلاتکلیف است و هیچ کدام تکلیف خود را نمی دانند.

این پیشکسوت استقلال تهران با بیان اینکه استقلال و پرسپولیس، سایپا و پیکان نیستند گفت: امروز وضعیت این دو تیم به گونه ای شده که خود آقای روحانی باید وارد عمل شود و برای رهایی سرخابی ها از بلاتکلیفی، تصمیمی فوری و قاطعانه بگیرد.

ورمرزیارهمچنین در خصوص گزینه های هدایت استقلال درفصل آینده بویژه علیرضا منصوریان افزود:منصوریان را خیلی دوست دارم و دلم می خواهد پیشرفت کند زیرا دلم می خواهد اگر منصوریان به استقلال می آید با اقتدار بیاید. در وضعیت فعلی خدا کند منصوریان به استقلال نیاید.

این پیشکسوت استقلال تهران ادامه داد: منصوریان هم اکنون در سیر صعودی قرار دارد واگر با این وضعیت به استقلال بیاید با چالش و مشکلات مواجه می شود.

وی اضافه کرد:با توجه به شرایط موجود، قطعا استقلال و پرسپولیس در فصل آینده روزهای سختی خواهند داشت مگر اینکه در روزهای باقی مانده، مربی کاردان و باشعوری زمام امور را بدست گیرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩۴, ٢١:١٧

   

پر مبحث ترین ها