سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قراردادمیلیاردی محمدنوری با یک تیم قطری؟

روز گذشته برخي منابع قطري از توافق نوري با يک تيم تازه صعود کرده به ليگ ستارگان قطر خبر دادند.

 

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛ اين توافق در حالي صورت گرفته که محمدحسين نژادفلاح، قائم مقام باشگاه از بستن يک تيم پرستاره براي فصل بعد خبر داده و در نخستين گام نيز با سيدجلال حسيني، مدافع تيم ملي صحبت‌هايي انجام داده بود. مسئولان باشگاه پرسپوليس در نظر داشتند با استفاده از ارتباطات و نفوذ سيدجلال در تيم ملي، چند بازيکن ملي‌پوش از جمله کريم انصاري‌فرد و مسعود شجاعي را هم به خدمت بگيرند اما حالا آن‌ها بايد ابتدا به فکر جانشين محمد نوري، هافبک طراحشان باشند.

نوري که فصل گذشته با شرايطي خاص در پرسپوليس ماندگار شد و تا زماني که علي دايي سرمربي سرخ‌پوشان بود به نيمکت دوخته شده بود با تغيير کادر فني و آمدن حميد درخشان دوباره احيا شد و در فصل گذشته از معدود بازيکنان آماده و تاثيرگذار پرسپوليس بود. درخشش او در بازي‌هاي ليگ و ليگ قهرمانان آسيا سبب شد او دوباره در کانون توجهات قرار بگيرد و پس از پايان ليگ اعلام کرد چند پيشنهاد خوب دارد که بين آن‌ها پيشنهاد خارجي هم ديده مي‌شود.

روزنامه خراسان با انتشار خبر فوق نوشت: برخي اين صحبت‌هاي نوري را بازارگرمي براي بستن قراردادي سنگين با پرسپوليس قلمداد کردند اما او چند روز پيش راهي قطر شد و روز گذشته برخي منابع قطري از توافق کاپيتان سرخ‌پوشان با تيم تازه صعود کرده مسيمير قطر خبر دادند. اين تيم که به تازگي به ليگ ستارگان قطر صعود کرده ظاهرا با مبلغ يک ميليون دلار نوري را به خدمت گرفته است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩۴, ٠٩:١٠

   

پر مبحث ترین ها