سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زادمهر: برانکو به کارش ادامه می‌دهد

برانکو مربی بزرگی است و از تجربیات خوبی برخوردار است البته تغییر و تحولات زیاد به سود باشگاه پرسپولیس نیست.عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید، برانکو به کارش در این تیم ادامه می‌دهد.

محمد زادمهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، درباره انتخاب اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد:‌ خوشحالم که بار دیگر به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب شدم و می‌توانم به باشگاه پرسپولیس خدمت کنم.

وی افزود: تا به امروز هر چه در توان داشتم برای پرسپولیس گذاشته‌ام و مطمئنا از امروز به بعد هم با تمام وجود در خدمت پرسپولیس خواهم بود. امیدوارم بتوانیم با ساخته‌های جدید برنامه‌های خوبی را برای پرسپولیس تدوین کنیم تا این باشگاه به پیشرفت‌های زیادی دست یابد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه سه نفر از اعضای هیات مدیره از پیشکسوتان باشگاه هستند، گفت: دکتر سجادی فردی ورزشی است و سابقه حضور در فوتبال را دارد، بنابراین با شناخت کامل اعضای هیات مدیره را انتخاب کرده‌اند.

وی تصریح کرد: ما در هیات مدیره جدید نگاه ویژه‌ای به تیم‌های پایه خواهیم داشت زیرا توجه به تیم‌های پایه فوق‌العاده مهم است.

زادمهر در پاسخ به این سوال که آیا با حضور هیات مدیره جدید،‌ برانکو به کارش در باشگاه پرسپولیس ادامه خواهد داد یا خیر؟ گفت: نظر شخصی من بر این است که برانکو به کارش ادامه بدهد. او مربی بزرگی است و از تجربیات خوبی برخوردار است البته تغییر و تحولات زیاد به سود باشگاه پرسپولیس نیست.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩۴, ١٩:٠٠

   

پر مبحث ترین ها