سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عبدی: برانکو به کارش در پرسپولیس ادامه می‌دهد

در حال حاضر ما باید مدیریت زمان کنیم. همه فعالیت‌ها در باشگاه از فردا آغاز می‌شود و امیدواریم که بتوانیم تصمیمات خوبی اتخاذ کنیم.

نژادفلاح می‌تواند به باشگاه آمده و کارش را انجام دهد

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو با باشگاه قرارداد دارد، طبیعی است به کارش ادامه دهد.

حسین عبدی در گفت‌وگو با بخش خبر ورزشی ساعت 18:45 در خصوص اتفاقات رخ داده در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در نشست امروز فقط تصمیمات در خصوص معرفی افراد در سمت‌های جدید بود.

وی افزود: در این نشست تصمیم گرفته شد جعفر کاشانی به عنوان رئیس هیئت مدیره، علی‌اکبر طاهری به عنوان نایب‌رئیس و همچنین سرپرست باشگاه با تمام اختیارات مدیرعامل کارشان را در باشگاه آغاز کنند.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که تکلیف نژادفلاح در این باشگاه به چه شکل خواهد بود، نژادفلاح همچنان به عنوان قائم‌مقام در باشگاه به کارش ادامه می‌دهد البته در جلسه امروز تصمیمی در خصوص آینده او در باشگاه اتخاذ نشد و وی می‌تواند با حضور در باشگاه به کارش ادامه دهد.

عبدی درباره آخرین وضعیت برانکو در پرسپولیس نیز تصریح کرد: در حال حاضر ما باید مدیریت زمان کنیم. همه فعالیت‌ها در باشگاه از فردا آغاز می‌شود و امیدواریم که بتوانیم تصمیمات خوبی اتخاذ کنیم. به هر حال برانکو با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و طبیعی است که به کارش ادامه دهد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٣-١٣٩۴, ٢٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها