سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پوتین: میزبانی جام‌جهانی را پس نمی‌دهیم

رئیس جمهور روسیه با تاکید بر میزبانی کشورش برای جام جهانی 2018 عنوان کرد که این کشور قصد ندارد میزبانی را پس بدهد چرا که سزاوارانه آن را کسب کرده است.

روسیه میزبان مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 با اتهامات زیادی از جمله تبانی و رشوه برای گرفتن این میزبانی روبرو شده است، هر چند رئیس جمهور این کشور به شدت این صحبت‌ها را تکذیب و عنوان کرد کشورش به صلاحیت میزبانی را بدست آورده است.

ولادمیر پوتین رئیس حمهور روسیه درباره میزبانی این کشور برای جام جهانی 2018 گفت: اگر هر کسی مدرکی دارد که ما با رشوه و تقلب میزبانی را بدست آورده‌ایم، رو کند.

ما برای کسب میزبانی جام‌جهانی جنگیدیم و سزاوارانه این میزبانی را بدست آوردیم. هر تصمیمی غیر از میزبانی روسیه برای جام جهانی 2018 ناعادلانه است و ما آن را نمی‌پذیریم.

قصد ما میزبانی جام جهانی بود و به صورت اصولی وارد رقابت شدیم و خیلی هم عادلانه آن را بردیم. من میزبانی جام جهانی 2018 را حق کشور خودم می‌دانم.

رئیس جمهور روسیه ادامه داد: فکر نمی‌کنم اشتباهی کرده باشیم. فکر هم نمی‌کنم که این تصمیم عوض شود چرا که روسیه با صلاحیت و شایستگی میزبانی جام جهانی را کسب کرد. ما ساخت ورزشگاه‌ها را برای میزبانی جام جهانی شروع کردیم و امیدواریم به زودی آماده شود

 

*ایسنا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٣-١٣٩۴, ٢٠:٠۴

   

پر مبحث ترین ها