سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور سید جلال در پرسپولیس منتفی شد

بروز شده : ١-٠۴-١٣٩۴, ٠٨:۵٩    نسخه چاپی    
با ماندن اومانیا در پرسپولیس بعید است قرارداد رضا نورمحمدی با این باشگاه تمدید شود و احتمالاً پرسپولیسی شدن سیدجلال حسینی هم منتفی است، چرا که برانکو با خودش یک مدافع خارجی دیگر به تهران آورده است.


به گزارش افکارنیوز، مایکل اومانیا، مدافع کاستاریکایی پرسپولیس در این تیم ماندنی خواهد شد. این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ در لیست ابتدایی خود به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود تمایلی به حفظ هیچ یک از بازیکنان خارجی تیمش ندارد اما نشست‌های اخیر این مربی با مسئولان باشگاه پرسپولیس باعث شد نظر وی در مورد اومانیا تغییر پیدا کند.

البته مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس تمایل زیادی داشت تا سیدجلال حسینی را جایگزین اومانیا کاستاریکایی کند که تغییرات مدیریتی در این باشگاه این مسئله را منتفی ساخت.

از قرار معلوم یکی از حامیان اومانیا در پرسپولیس حسین عبدی بوده و در واقع او نقش زیادی در حفظ این بازیکن در جمع سرخپوشان داشته است. او تأکید داشته اومانیا یک بازیکن دو پسته است و در پست هافبک دفاعی هم کارایی بالایی دارد.

باید دید مسئولان باشگاه پرسپولیس با حفظ اومانیا می‌توانند از پس قرارداد سنگین این بازیکن بربیایند یا خیر. اومانیا نزدیک به ۲۰۰ هزار دلار از قرارداد فصل پیش خود را از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و قرارداد فصل آینده‌اش با این باشگاه نیز ۴۰۰ هزار دلار است. البته قرار شده در خصوص قرارداد سال آینده اومانیا با وی و مدیربرنامه‌هایش مذاکره شود تا اگر ممکن باشد از مبلغ آن کاسته شود.

برانکو از مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست کرده هر چه سریع‌تر شرایط را برای بازگشت اومانیا به تهران و شرکت در تمرینات آماده‌سازی سرخپوشان، فراهم کند و این اتفاق فقط در صورتی رخ می‌دهد که باشگاه پرسپولیس با مدافع کاستاریکایی تسویه حساب کند.

با ماندن اومانیا در پرسپولیس بعید است قرارداد رضا نورمحمدی با این باشگاه تمدید شود و احتمالاً پرسپولیسی شدن سیدجلال حسینی هم منتفی است، چرا که برانکو با خودش یک مدافع خارجی دیگر به تهران آورده است.

telegram 19dey.com
کاوه پرسپولیسی    1 تیر 1394 10:44
سید پرسپولیس باید جذب بشه چون هم خودش پرسپولیس را دوست داره هم هواداران دوست دارن پرسپولیسی بشه امیدواره باشگاه واسه جذبش اقدام کنه تا انشالله خط دفاعمون دوباره مسحکم بشه
  • 0

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١-٠۴-١٣٩۴, ٠٨:۵٩

   

پر مبحث ترین ها