سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حرف های وحید طالب لو درباره جبر زمانه برای رفتن به پرسپولیس!

بروز شده : ٢-٠۴-١٣٩۴, ١٠:٢٠    نسخه چاپی    
با این وجود وحید که از اعتماد به مظلومی دل خوشی ندارد برای ماندن تلاش می کند اما شاید جبر زمانه وادارش کند به رفتن به پرسپولیس . اگرچه شاید دایی با راه آهن برگردد و او را با خود به این تیم ببرد.

حرف های مهم وحید طالب لو درباره استقلال، رحمتی و جبر زمانه برای رفتن به پرسپولیس!
- آخرین پستی که وحید طالبلو در اینستاگرامش گذاشته اگرچه غیرمستقیم اما حاوی نکات مهمی است.
 
 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وحید طالب لو این روزها سخت ترین شرایط را در استقلال دارد. گلر محبوب استقلالی ها که هیچ وقت اهل گلایه و شکایت نبوده ، با آمدن پرویز مظلومی به تیم شرایطی متفاوت از قبل را تجربه می کند. نیم فصل لیگ برتر گذشته بود که او به استقلال برگشت و در تمام نیم فصل دوم فقط دو بازی برای تیمش انجام داد. قلعه نویی فقط یک بار در مصاف رویارو با مهدی رحمتی در بازی با پیکان از او بهره گرفت و یکبار هم در بازی بی اهمیت آخر برابر پرسپولیس. آن هم تازه به ناچار، ولی وحید دم نزد و اصرار داشت یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و می ماند تا آن یکسال را هم ادامه بدهد. فرقی هم برایش نداشت. حتی وقتی بحث حضور علی منصوریان در تیم جدی شد و منصوریان گزینه انتخابی اش برای دروازه مهدی رحمتی بود ، او در حرف هایش با واسطه های نزدیک به منصوریان یک چیز بود:«با تیم قراداد  دارم و جنجالی نمی کنم. یک سال روی نیمکت می نشینم اما جدا نمی شوم.»

او بعد از انتخاب مظلومی ، مردی که یکبار باعث رفتنش از استقلال برای 4 فصل شده بود ، در اینستاگرامش نوشت:«سخت ترین مسئله زندگی هر کسی چرخش از یک مسیر به مسیر دیگست. کسانی که چنین چرخشی رو انجام می دن معمولا تقصیر خودشون نیست و جبر زمونه مجبورشون می کنه. خدایا همه مردم رو در تن ندادن به جبر زمونه کمک کن.»

این بار البته قصه استقلال ، رحمتی و طالبلو کمی فرق دارد. این بار اگرچه هنوز طالبلو اتفاقاتی که پیشتر ها میان او و مهدی افتاده را فراموش نکرده اما رحمتی بعد از ماجرای شکسته شدن دست وحید و عیادتی که از او داشته ، اختلافها را فراموش کرده است. مهدی می خواهد اگر به استقلال می رود ، وحید هم در تیم باشد. حتی مهدی کمی حرفهایش بیشتر از این حرفهاست .اینکه بار قبل هم او باعث جدایی وحید نشده است. اینکه نزدیکان به مهدی می گویند یکی از مسئولان نقل و انتقالات باشگاه استقلال، بار قبل این حرف را همه جا پخش کرده است تا بین رحمتی و طالبلو را برای همیشه به هم بزند ، با توجه به اتفاقات مربوط به مذاکره میان استقلال و بیرانوند ، این گمانه که تلاش ها برای دامن زدن به اختلاف ادامه دارد را بیشتر می کند.

با این وجود وحید که از اعتماد به مظلومی دل خوشی ندارد برای ماندن تلاش می کند اما شاید جبر زمانه وادارش کند به رفتن به پرسپولیس . اگرچه شاید دایی با راه آهن برگردد و او را با خود به این تیم ببرد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۴-١٣٩۴, ١٠:٢٠

   

پر مبحث ترین ها