سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس/بهترین تیم را برای پرسپولیس می بندیم

بروز شده : ۵-٠۴-١٣٩۴, ٠٩:۵٣    نسخه چاپی    
سرپرست باشگاه پرسپولیس با تشریح آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه برای حضور در فصل جدید گفت: تمام توان و تمرکز هیات مدیره این است که بتوانیم بازیکنان مورد نظر سرمربی را جذب کنیم.


 علی اکبر طاری عصر روز پنجشنبه پس از مذاکراتی که با چند بازیکن داشت در مورد آخرین نقل و انتقالات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: براساس لیستی که آقای برانکو به ما داده داریم با بازیکنان مذاکره می کنیم. البته خیلی از بازیکنانی که ایشان می خواهند با تیم هایشان قرارداد دارند.

وی افزود: بنابراین در حال مذاکره با سایر گزینه ها هستیم. مذاکرات خوبی هم با برخی بازیکنان داشته ایم و به توافقات خوبی هم رسیده ایم. ان شالله فردا قرارداد دو بازیکن را نهایی خواهیم کرد.

طاهری در مورد آخرین وضعیت مهدی طارمی گفت: طارمی بازیکن پرسپولیس است و با تیم ما قرارداد دارد. با این حال موارد متمی در قراردادش وجود داشت که مدیریت قبلی توافق کرده بود که ما هم احترام کردیم. طارمی به من گفت روز شنبه به تمرینات می رود و خودش را به برانکو معرفی می کند.

وی در مورد نگرانی هواداران برای جذب بازیکنان گفت: شاید آمار دادن به هواداران در مورد اینکه تیم رقیب چند بازیکن گرفته و ما نگرفتیم کار درستی نیست. ما طبق لیست سرمربی داریم کار می کنیم. اینطور نیست که تیم رقیب اگر شش بازیکن می گیرد ما هم شش بازیکن بگیریم. ما براساس نیازهای سرمربی با بازیکنان مذاکره می کنیم.

طاهری در مورد بازیکنان خارجی پرسپولیس که با آنها مذاکره شد اما به توافق نرسیدند گفت: برخی خلاف واقعیت می نویسند و دل هواداران را می شکنند. ما آمده ایم برای شاد کردن دل هواداران. ما با دو بازیکن کروات مذاکراتی را داشتیم و با وجود اینکه بازیکنانی هستند که به لیگ پایین تر کشورشان سقوط کرده اند اما ما با آنها مذاکره کردیم. قیمتی که داشتند بالا بود و می گفت برای یک فصل 550 هزار یورو می خواهم درحالی که قیمت اصلی او 200 هزار یورو بود.

وی ادامه داد: با این حال ما با آنها صحبت کردیم و به تفاهم هم رسیدیم اما به خاطر مبلغ بالای آنها به توافق نهایی نرسیدیم. این مذاکره هم به این خاطر بود که سرمربی خواسته بود. با این حال آنها بدون پاسخ رفتند. البته اطلاعات غلطی هم به سرمربی داده بودند که با آقای برانکو صحبت کردیم و دلیل این کار را توضیح دادیم که برانکو هم گفت آنها پیشنهاد ما را اشتباه متوجه شده اند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: تمام تمرکز هیات مدیره و مسئولان باشگاه این است که بتوانیم یک تیم خوب را برای فصل آینده آماده کنیم. اینکه بگوییم فصل قبل مسئولان گذاشتند برخی ستاره ها رفتند بحث درستی نیست. برخی از آنها را سرمربی اعلام کرد که قبل از جام جهانی قرارداد با تیم های دیگر بسته بودند و به عنوان مثال یکی رفته بود قطر.

طاهری در مورد رعایت کردن سقف قرارداد توسط باشگاه پرسپولیس گفت: سقف قرارداد عرفی است در بازار نقل و انتقالات. با توجه به سطح بازیکنان ما با آنها قرارداد می بندیم اما به هر حال سازمان لیگ سقفی را برای باشگاه در نظر گرفته است که ما باید رعایت کنیم.

وی در مورد تامین منابع مالی باشگاه نیز گفت: با دو - سه منابع مالی برای اسپانسری در حال مذاکره هستیم تا بیایند و در طول فصل هزینه های باشگاه را تامین کنند که البته هنوز انجام نشده و مذاکرات ما ادامه دارد.

طاهری درباره اینکه سید جلال حسینی با پرسپولیس توافق کرده بود اما الان خبری از حضور او در این تیم نیست گفت: ما اینجا براساس نظر برانکو ایوانکوویچ بازیکنان را جذب می کنیم. برانکو با تعاملی که با کمک هایش و همین طور باشگاه دارد بازیکنان مدنظر خود را انتخاب می‌کند. سید جلال حسینی یکی از بازیکنان خوب فوتبال ایران است اما برانکو ایوانکوویچ براساس تاکتیک ها و برنامه‌هایی که مدنظر دارد بازیکنانش را انتخاب می‌کند. این‌طور نیست که اگر حسینی در لیست برانکو نبود پس بازیکن خوبی نیست.

وی درباره حضور لوسیانو ادینیو در پرسپولیس هم گفت: وقتی برانکو گفته حضور او در پرسپولیس یک راز است پس حتما یک راز است. نمی‌دانم چرا برانکو چنین حرفی را زده است. ادینیو بازیکن بسیار خوبی است و می‌توانیم از او استفاده کنیم. البته این را هم در نظر بگیرید ما در پست مهاجم فقط با یک بازیکن مذاکره نمی‌کنیم بلکه با بازیکنان زیادی در حال مذاکره هستیم مطمئنا سعی می کنیم بهترین تیم را برای پرسپولیس ببندیم.
برچسب ها: پرسپولیس ، نقل و انتقالات

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۴-١٣٩۴, ٠٩:۵٣

   

پر مبحث ترین ها