سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زد وخورد هواداران ناراضی پرسپولیس/ وزیر ورزش وخادم باید برکنار شوند

بروز شده : ۶-٠۴-١٣٩۴, ١٢:۴٩    نسخه چاپی    
قنبرپور که برای آرام کردن هواداران در جمع آنها حاضر شده بود، با واکنش تند پرسپولیسی‌ها روبه‌رو شد.هواداران ناراضی تیم فوتبال پرسپولیس با سر دادن شعارهایی خواهان برکناری وزیر ورزش و معاونش شدند.
تسنیم: هواداران ناراضی پرسپولیس که از صبح امروز (شنبه) جلوی ساختمان این باشگاه تجمع کرده‌اند با سر دادن شعارهایی خواستار برکناری وزیر ورزش و امیررضا خادم معاون او شدند.

این تعداد هوادار که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر هماهنگ کرده بودند امروز (شنبه) مقابل باشگاه پرسپولیس تجمع کنند در شعارهای خود به طرز عجیبی از حسین هدایتی و امیر عابدینی حمایت کرده و آنها را لایق‌ترین مدیران برای هدایت پرسپولیس دانستند. آنها در شعار‌های خود نه تنها علیه مسئولان باشگاه پرسپولیس تندترین الفاظ را به کار بردند بلکه خواهان برکناری محمود گودرزی، امیررضا خادم شدند و آنها را مدیران غیرفوتبالی دانستند.

هواداران ناراضی همچنین تأکید داشتند که باشگاه پرسپولیس باید خصوصی شود و مالکیت آن را هدایتی و عابدینی بر عهده بگیرند.

براساس این گزارش، هواداران ناراضی پرسپولیس که ظاهراً در برخی مسائل با هم اختلاف‌نظر داشتند، در جریان تجمع امروز با هم به زدو خورد پرداختند.

آنها همچنین به مصطفی قنبرپور، مربی و یکی از اعضای کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس حمله کردند. قنبرپور که برای آرام کردن هواداران در جمع آنها حاضر شده بود، با واکنش تند پرسپولیسی‌ها روبه‌رو شد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۴-١٣٩۴, ١٢:۴٩

   

پر مبحث ترین ها