سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ضرغام اسماعیل با 400هزاردلار پرسپولیسی می‌شود

بروز شده : ۶-٠۴-١٣٩۴, ١٨:١۵    نسخه چاپی    
قرار است اين مدافع عراقي به زودي همراه مدير برنامه‌هايش به تهران بيايد تا مذاكرات را نهايي كند


از باشگاه پرسپولیس تهران خبر می‌رسد که مهرداد جماعتی گزینه اول برانکو برای دفاع چپ در فصل آینده است. بر همین اساس مذاکرات اولیه با مدافع چپ فولاد خوزستان انجام شده و ظاهراً توافقاتی نیز حاصل شده است.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛ همان طور كه در مطالب دیگر اشاره كرديم، قرار است مهرداد جماعتي براي انجام مذاكرات نهايي به تهران بيايد. اين مطلب را داشته باشيد تا به سمع و نظرتان برسانيم؛ شنيديم دست‌اندركاران باشگاه پرسپوليس بار ديگر باب مذاكره را با ضرغام اسماعيل مدافع چپ تيم ملي عراق باز كرده‌اند تا او را به تهران بياورند. خاطرتان باشد حميد درخشان در پايان نيم‌فصل اول و زمان مديريت همين علي‌اكبر طاهري خواهان جذب ضرغام اسماعيل شد اما در آن مقطع بازيكن عراقي پول زيادي درخواست كرد كه ظاهراً از توان باشگاه پرسپوليس خارج بود. اخبار تكميلي حكايت از آن دارد كه ضرغام اسماعيل اين مرتبه كمي تخفيف داده و اعلام كرده حاضر است با 400 هزار دلار پرسپوليسي شود.

قرار است اين مدافع عراقي به زودي همراه مدير برنامه‌هايش به تهران بيايد تا مذاكرات را نهايي كند. اين در حالي است كه برانكو ايوانكوويچ چندان در جريان اين فعل و انفعال نيست. سرمربي كروات اعتقاد خاصي به مهرداد جماعتي داشته و به مسئولان باشگاه گفته به هر شكل ممكن، مدافع نفوذي فصل گذشته فولاد خوزستان را به پرسپوليس بياورند اما دست‌اندركاران پرسپوليس به موازات مذاكره با مهرداد جماعتي با مديربرنامه‌هاي ضرغام اسماعيل نيز صحبت‌هاي مقدماتي را انجام دادند و به جاهاي خوبي هم رسيدند.

لازم به يادآوري است ضرغام اسماعيل متولد 1994 در استان ميسان عراق و 21 ساله است. او عضو مؤثر تيم ملي عراق در جام ملت‌ها بود كه از سال 2010 تاكنون به عضويت باشگاه الشرطه عراق درآمده است. ضرغام اسماعيل بازيكني سريع و تكنيكي است كه اگر بتواند همان نمايش تيم ملي عراق را در پرسپوليس به اجرا بگذارد، مي‌تواند يك ستاره به تمام معنا باشد. البته همه اينها به شرطي است كه حضور ضرغام اسماعيل در پرسپوليس قطعي شود.

telegram 19dey.com
کاوه پرسپولیسی    6 تیر 1394 18:54
این بازیکن میتونه یکی ازبهترین خریدهای لیگ برتر ایران و پرسپولیس باشه به شرطی که باشگاه دوباره دست دست نکنه که سپاهان با از دست دادن احتمالی حاج صفی اونم مثل سید جلال از دست پرسپولیس در بیاره. یادمون نره ضرغام اسماعيل بازيكني ببسیار جوان و آینده دار هست و تازه 21 ساله و سريع و تكنيكي است كه اگر بتواند همان نمايش تيم ملي عراق را در پرسپوليس به اجرا بگذارد، مي‌تواند يك ستاره به تمام معنا باشد. البته همه اينها به شرطي است كه حضور ضرغام اسماعيل درپرسپوليس قطعي شود. انشالله سید جلال و پیام و کریم و ضرغام اسماعیل و یک هافبک خلاق بهمراه گابریل جذب پرسپولیس بشن و باشگاه به صدا و درخواست 40 میلیون هوادار احترام بذاره و بازیکنان فوق که اتفاقاً همگی عالی و علاقمند به پرسپولیس هستن را جذب کنه. به امید روزهای خوش در عمل نه فقط در شعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار
  • +1

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۴-١٣٩۴, ١٨:١۵

   

پر مبحث ترین ها