سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امسال بدترین سال پرسپولیس است/بازیکنانی را گرفته اند که خیلی خیلی معمولی هستند

بروز شده : ٩-٠۴-١٣٩۴, ٠٩:٢٠    نسخه چاپی    
سپاهانی ها الان دارند بازیکنان خوب را می گیرند. هر چه بازیکن در پیکان و سایپا حضور داشته، را گرفته اند و پرسپولیس حالا بیاید تست بگیرد تا بازیکن جذب کند.

 

؛ بهروز رهبری فرد بعد از حضور در باشگاه پرسپولیس در خصوص حسین هدایتی اظهار داشت: هدایتی اگر در پرسپولیس بود، می‌توانست بازیکنان مورد نظر را جذب کند. می‌توانست تیم های پایه را سر و سامان دهد. وی نه قولی به من داده بود و نه قرار بود پستی بگیرم می توانید از خودش سوال کنید اما گفتم بهترین مورد برای خرید باشگاه است و اینکه به تیم سر و سامان دهد. من الان هم هنوز چیزی را قبول نکردم و فقط دو روز آمدم تیم را ببینم.

وی ادامه داد: کاری به قانونی بودن هیات مدیره ندارم که چه کسی اینها را انتخاب می کند. فکر می کنم در این هیات مدیره دو، سه نفر فوتبالیست قدیمی هستند. اینها خوب هستند اما نمی توانند پرسپولیس را سر و سامان دهند. نبود بودجه مشکل پرسپولیس است که این آدم ها هم بودجه ندارند و نمی دانم چگونه می خواهند برای این تیم سرمایه بیاورند. اگر به هر کسی پست خوب بدهید چه کسی است قبول نکند؟ شعار قشنگ می دهند و قوی صحبت می کنند. من دو نفر از آنها را نمی شناسم اما جعفر کاشانی وقتی در نوجوانان بودم او مدیرعامل شاهین بود و یکی از نوابغ فوتبال ایران و قدیمی فوتبال همه ماست. اینکه اینها چگونه می خواهند از نظر مالی کمک کنند نمی دانم!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه می گویند امثال رهبری فرد پیشکسوت هدایتی هستند تا پرسپولیس تصریح کرد: هر کسی بتواند به پرسپولیس کمک کند دلسوز پرسپولیس است. همه ما می خواهیم تیم از این وضعیت خارج شود. ما یک زمانی اگر دوم می شدیم همه ناراحت می شدند. آن زمان که قرارداد من 13 میلیون بود می گفتند چرا سوم شدید اما وقتی تیم سیزدهم می شود باید سراغ کسی مثل هدایتی برویم. من کاری ندارم پولش را از کجا آورده ولی نشان داده عاشق پرسپولیس است. بلیت هواپیما و تیم ملی را ایشان می گیرد. پس ایشان عاشق پرسپولیس است و ما تمام حمایتمان از هدایتی به خاطر سر و سامان دادن به تیم است. باور کنید به من حتی هزار تومان نداده تا از ایشان حمایت کنم. 

وی در پاسخ به این سوال که به عنوان پیشکسوت وضعیت پرسپولیس را چطور می بینید توضیح داد: پرسپولیس امسال و سال گذشته بدترین سال را پشت سر می گذارد. تیم پایه که می روی یک دست کاور ندارد و نفری 20 هزار تومان از بازیکن می گیرند. باشگاه دارد به هر نحوی پول در می آورد تا بازیکن بخرد. خودم دیدم و به این دلیل است که باشگاه پول ندارد. باید به بازیکن بگوییم حالا که به پرسپولیس می آیی 50 هزار تومان بگیر ولی می آیند از بازیکن 20 هزار تومان هم می گیرند. 

رهبری فرد اضافه کرد: تمام شد زمانی که حرف عشق به پرسپولیس زده می شد. الان اگر توانستند یک بازیکن باتعصب را نام ببرید. باشگاهی که پول ندارد چگونه می خواهد بازیکن جذب کند. سپاهانی ها الان دارند بازیکنان خوب را می گیرند. هر چه بازیکن در پیکان و سایپا حضور داشته، را گرفته اند و پرسپولیس حالا بیاید تست بگیرد تا بازیکن جذب کند. امسال بدترین سال پرسپولیس است. من هر بار حرف زده ام وسط فصل به حرف های من رسیده اند و الان هم همین طور است. به من پیشنهاد مربیگری امید را داده اند و باید تعریف کنم. برای من مهم پرسپولیس است نه اعضای هیات مدیره که اسم دو نفرشان را هم نمی دانم. الان بازیکنانی را گرفته اند که خیلی خیلی معمولی هستند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۴-١٣٩۴, ٠٩:٢٠

   

پر مبحث ترین ها