سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی دایی با پیکان به لیگ برتر باز می گردد؟

بازگشت باشگاه پیکان پس از حکم کمیته استیناف حالا دوباره دایی را درآستانه بازگشت به لیگ برتر قرارداده است.


روز گذشته کمیته استیناف رای به بازگشت پیکان به لیگ برتر و حذف راه آهن از مسابقات لیگ برتر داد. حکمی که سبب شد شرایط پیکان برای سال آینده کاملا متفاوت شود.
عصرایران - بازگشت باشگاه پیکان پس از حکم کمیته استیناف حالا دوباره دایی را درآستانه بازگشت به لیگ برتر قرارداده است. روز گذشته کمیته استیناف رای به بازگشت پیکان به لیگ برتر و حذف راه آهن از مسابقات لیگ برتر داد. حکمی که سبب شد شرایط پیکان برای سال آینده کاملا متفاوت شود.

پیکانی ها که پیش از این تلاش زیادی را برای اثبات حقانیت خود کرده بودند در جلسه کمیته استیناف موفق شدند این حق را درست یا نادرست بگیرند و به لیگ برتر بازگردند. بازگشت این تیم به لیگ برتر اما نکته مهم دیگری داشت و آن هزینه های یک تیم لیگ برتری است. طبق شنیده ها مدیران پیکان که زمان زیادی را هم از دست داده اند مذاکراتی را با علی دایی شروع کرده اند که سرمربی تیم شان برای سال آینده باشد. دایی که نزدیک به یک فصل بیرون از لیگ برتر نشسته حالا دوباره با این خودروساز به لیگ بازمی گردد . البته نام او را می شد در میان گزینه های خرید ملوان انزلی هم دید. حالا باید دید این دوشایعه دایی را به لیگ برتر باز می گرداند یا او منتظر بازگشت به پرسپولیس نشسته.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩۴, ١۵:٠۶

   

پر مبحث ترین ها