سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خبر آنی: انصاری فرد در لیست پرسپولیس

بازیکنان سابق پرسپولیس از اظهارنظرهای دوگانه مسوولان و کادرفنی این تیم گلایه دارند و باید دید این بار شرایط به چگونه خواهد بود

و ناگهان انصاری فرد در لیست پرسپولیس
در حالی که طی روزهای گذشته برانکو ایوانکوویچ چراغ سبزی به ابراز تمایل کریم انصاریفرد برای حضور در پرسپولیس نشان نمی داد، امروز قنبرپور به عنوان یکی از کمک های سرمربی کروات سرخپوشان مدعی شد مهاجم اوساسونا در لیست برانکو قرار دارد.
روز نو : مصطفی قنبرپور، کمک مربی جدید برانکو ایوانکوویچ امروز در جمع خبرنگاران مدعی شد آقای گل گذشته لیگ برتر و مهاجم فعلی اوساسونا در لیست برانکو ایوانکوویچ قرار دارد.

قنبرپور در این باره گفت: ما باید مهاجم جدیدی جذب کنیم و تیم مان احتیاج به مهاجم دارد. کریم انصاری فرد هم یکی از مهاجمان خوب مد نظر برانکو است.

این در حالی است که کریم انصاریفرد هم طی روزهای گذشته ابراز تمایل خود را برای بازگشت به پرسپولیس و کمک به سرخپوشان در شرایط فعلی را اعلام کرده بود. البته باید دید این سیاست باشگاه برای آرام کردن شرایط است یا اینکه برانکو نیز مایل است آقای گل سابق فوتبال ایران را به خدمت بگیرد.

بازیکنان سابق پرسپولیس از اظهارنظرهای دوگانه مسوولان و کادرفنی این تیم گلایه دارند و باید دید این بار شرایط به چگونه خواهد بود

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۴-١٣٩۴, ٠٣:۵٣

   

پر مبحث ترین ها