سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس

سرمربی تیم پرسپولیس گفت:ما در حال بررسی حضور یک دروازه بان دیگر هستیم تا با مکانی و قدیمی پور رقابت کنند.

 برانکو ایوانکوویچ پس از پایان جلسه امروز خود در باشگاه پرسپولیس درباره این جلسه عنوان کرد:جلسه متداولی بود که همیشه داریم.در این نشست درباره لیست بازیکنان،کمپ خارج و کمپ جایگزین،آکادمی و هر آنچه درباره فوتبال هست صحبت کردیم.

برانکو در مورد اینکه جلسه با ضرغام اسماعیل و ماریچ به کجا رسید، گفت: مذاکرات همیشه دو طرفه است و این علاقه دو طرف را نشان می‌دهد اما بهترین وجه آن بود که هر دو کارگزار، هم بازیکن عراقی و هم بازیکن کروات به اینجا آمدند و این یعنی آنها علاقه دارند که بازیکنان‌شان به پرسپولیس ملحق شوند و این کار بزرگی است که برای انجام آن ما هم امیدوار هستیم.


سرمربی پرسپولیس درباره اینکه گفته می شود پیشنهاد حضور بازیکنانی از برزیل،کاستاریکا و بولیوی به وی داده شده بیان داشت:من هیچ کدام از این پیشنهادات را دریافت نکرده ام.باید در نظر داشت که ما می توانیم تعداد محدودی بازیکن خارجی جذب کنیم.2 غیر آسیایی و یک آسیایی را می توان جذب کرد.اومانیا هست و اگر ماریچ بیاید فقط می توانیم یک مهاجم بگیریم.

وی درباره اینکه آیا مطالبات خود را از پرسپولیس دریافت کرد یا نه گفت:من نمی خواهم درباره موارد مالی خودم صحبت کنم چون جزو اسرار است.اجازه بدهید درباره اسرار حرف نزنم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه وضعیت حضور مهاجم جدید در سرخپوشان به کجا رسید بیان داشت:طبعا این خیلی سخت است که بازیکن خط حمله واقعی را پیدا کرد.اگر هم چنین بازیکنی پیدا شود خیلی گران است.این بازیکنان خیلی کم پیدا می شوند.

وی درباره اینکه محمد رضا زادمهر،عضو هیات مدیره پرسپولیس گفته است که وحید امیری و میلاد محمدی در فهرست سرخپوشان قرار دارند اظهار داشت:می دانم من را درک می کنید که نمی شود درباره اسامی صحبت کرد.وقتی صحبتی درباره اسامی مطرح می شود یک دفعه شرایط از دست ما در می رود.فکر می کنم تا سه روز آینده همه چیز روشن شود.

سرمربی پرسپولیس در پایان در مورد اینکه آیا با توجه به اینکه سوشا مکانی از سه بازی اول پرسپولیس محروم است، برای انتخاب دروازه‌بان ذخیره به جمع‌بندی رسیده است یا خیر،‌گفت:‌ سوشا سه مسابقه محروم نیست و یک مسابقه محروم است چرا که دو جلسه بعدی آن تعلیقی به شمار می‌رود اما در حال جست‌وجو هستیم تا یک گلر دیگر را برای رقابت با سوشا و مرتضی قدیمی‌پور هر چه سریعتر انتخاب کنیم.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۴-١٣٩۴, ٠٧:١٠

   

پر مبحث ترین ها