سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدافعان اصلی پرسپولیس چه کسانی هستند؟برانکو چرا سید جلال را نمی خواهد؟

مرد کروات ایرادهایی به مدل دفاعی حسینی دارد و البته به مدافعان دیگر تیم اش اعتقاد بیشتری دارد. - برانکو پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد که برای سید جلال در فهرست پرسپولیس جایی ندارند. او در شرایطی برای جذب مدافع ملی پوش اظهار بی تمایلی می کند که به نظر تکلیف خط دفاعی تیمش برای لیگ برتر کاملا مشخص شده است مرد کروات ایرادهایی به مدل دفاعی حسینی دارد و البته به مدافعان دیگر تیم اش اعتقاد بیشتری دارد.

مدافعان برانکو چه کسانی هستند؟

برانکو برای تکمیل خط دفاعی اش از باشگاه درخواست جذب دوبازیکن در دفاع میانی و کناری را کرده است. بازیکنانی که به احتمال زیاد به ترکیب اصلی خواهند رسید. ضرغام اسماعیل و لوکا ماریچ این دوبازیکن هستند که اولی برای دفاع چپ و دومی برای دفاع میانی در نظر گرفته شده اند. به نظر می رسد که برانکو در فصل جاری عمده تغییرات را در راستای استحکام خط دفاعی در نظر خواهد گرفت. در صورتی که این دوتغییر انجام بگیرد مدافعان پرسپولیس از چپ به راست این طور خواهند بود. ضرغام اسماعیل ، لوکا ماریچ، مایکل اومانیا و رامین رضاییان.ترکیبی که حضور مدافعان سابق این تیم در ترکیب اصلی را به خطر خواهند انداخت و نورمحمد، بنگر باید به فکر نیمکت نشینی باشند. هرچند که اگر گزینه ای خوب برای خط حمله پرسپولیس در میان بازیکنان خارجی پیدا شود از میان اومانا و ماریچ یکی جذب نمی شود و بنگر به ترکیب بازمی گردد. در خط دفاع هم ، ضرغام اسماعیل یک گزینه کروات برای جایگزینی دارد هرچند که مذاکرات با وحید امیری هم ادامه دارد.

برانکو چرا سید جلال را نمی خواهد؟
برانکو پیش از این اصلا اعلام نکرده بود که سیدجلال را نمی خواهد اما بالاخره در مقابل خبرنگاران به این مساله اعتراف کرد. با این همه همچنان برانکو دلایل نخواستنش را به کسی نگفته و بعید به نظر می رسد که این دلیل اعلام رسمی شود. نکته مهم اینجاست که از نزدیکان باشگاه شنیده می شود ایرادهای برانکو به حسینی فنی است. سرمربی کروات پرسپولیس ظاهرا با سرعت بازی جلال حسینی مشکل دارد و گفته که او بازی را آرام می کند و از ریتم می اندازد. دومین ایراد فنی برانکو به سیدجلال در مورد عقب بازی کردنش است او معتقد است که حسینی تیم را عقب نگه می دارد و به پلان تاکتیکی او نمی خورد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۴-١٣٩۴, ٠٧:۵١

   

پر مبحث ترین ها