سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسین عبدی وآخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس

سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم برای حضور در پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را تشریح کرد. وی همچنین تاکید کرد اولویت هیات مدیره جذب بازیکنان جدید است

 حسین عبدی در نشست خبری عصر روز دوشنبه در محل باشگاه پرسپولیس، در مورد اتفاقات اخیر باشگاه، ضمن بیان مطلب فوق گفت: همه عوامل باشگاه مخصوصا مدیریت سعی و تلاش خود را به کار بسته‌اند تا با بازیکنان مدنظر برانکو مذاکره کنند. در این بین با نفرات متفاوت مذاکره شده و با جایگزین‌ها هم صحبت می‌شود که این مساله نسبت به کارهای دیگر باشگاه اولویت دارد.
وی با بیان اینکه برانکو باید با دیدگاه مدیران جدید هماهنگی پیدا کند، افزود: اولویت‌مان جذب بازیکنان جدید، تامین بودجه لازم برای رفع مشکلات و هزینه آن در محل مناسب است. همچنین مسائل مدنظر برای درآمدزایی و مواردی که برای آینده باشگاه مهم است، نیز باید در نظر گرفته شود.

سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه در این مدت باید مشکلات گذشته مانند بدهی‌های مالی هم باید برطرف شود، یادآور شود: تلاش مدیران این است که امور باشگاه به بهترین شکل پیش رفته و بتوانیم به تیم و باشگاه پرسپولیس بهتر خدمت کنیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۸۰ درصد نفرات مدنظر برانکو جذب شده‌اند، تاکید کرد: بسیاری از این موارد انجام شده اما در یکی دو پست مانند دفاع چپ با نفرات مدنظر درحال انجام مذاکرات نهایی هستیم.  اولویت فعلی مدیران باشگاه جذب بازیکنان جدید و بستن تیم به بهترین شکل ممکن است.

عبدی اضافه کرد: ضمن اینکه اسامی نفراتی که با آنها به توافق نرسیدیم را هم نمی‌گوییم و تنها نام هرکسی که قرارداد بست اعلام می‌شود. در حال حاضر تنها یک دفاع اهل کرواسی را جذب کردیم و نفرات دیگر کم کم به تیم اضافه می‌شوند تا تیم با بهترین توان در مسابقات فصل آینده به میدان برود.

وی در ادامه در رابطه با پیوستن محمد نوری به تیم مسیمیر قطر اظهار داشت: باشگاه طبق لیست برانکو پیش می رود. در این باره اگر باشگاه نتواند فردی را جذب کند استراتژی این است که بدنبال نفرات جایگزین برویم. یک بازیکن آزاد حق دارد که برای خود تصمیم بگیرد و تعامل بین باشگاه و بازیکن باید دو طرفه باشد. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می دهد برای پرسپولیس مفید باشد. ما نمی توانیم یک بازیکن را سالیان سال در تیم نگه داریم. البته محمد نوری بازیکن خوب، خوش اخلاق و دوست داشتنی ماست که این فصل علاقه داشتیم او را حفظ کنیم.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در رابطه با جذب مارکو ماریچ آن هم در شرایطی که یحیی گل محمدی او را نخواسته تصریح کرد: من وارد مسائل فنی نمی شوم و مسئول فنی تیم برانکو است. البته جذب بازیکن سلیقه هر مربی است و شاید نتوانسته سلیقه سرمربی ذوب آهن را جلب کند. از حضور او در تیم های دیگر هم اطلاعی ندارم اما بازیکن آزاد حق دارد که با تیم های دیگر مذاکره کند و ما هم بستگی به نیاز تیم و خواسته سرمربی بازیکن جذب می کنیم.

عبدی در رابطه با اینکه گفته می شود مسئولان باشگاه اعلام کرده اند پول کریم باقری را سعید شیرینی باید پرداخت کند اظهار داشت: البته شاید خوب نباشد که برخی اسامی مطرح شود اما این بحثی که مطرح شد اصلا صحت ندارد. من با کریم باقری صحبت کرده ام و او قرار است با طاهری صحبت داشته باشد تا به تیم برگردد. باقری از خانواده پرسپولیس است و در کادر فنی حضور دارد. فکر می کنم این بحث ها به شایعه بیشتر شبیه باشد.

وی در رابطه با حضور احسان حاج صفی در پرسپولیس تصریح کرد: ما یک لیست اصلی داریم که درصورت اینکه نتوانستیم بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم باید بازیکنانی جایگزین شوند.

عبدی در رابطه با احضارش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: از این موضوع اطلاع چندانی ندارم و باید درباره هر مسئله در جایگاه خودش صحبت شود.

وی در پایان در رابطه با اینکه بازیکنان از روی فیلم به برانکو معرفی می شوند اظهار داشت: ما یک لیست اولیه داشتیم که بیشتر سعی داشتیم تا لیست 18 بزرگسال و چندبازیکن زیر 23 سال را در باشگاه نگه داریم و طبق خواسه و ظرفیت پیش رویم. امیدوارم که لیست سریعتر آماده شود.
 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۴-١٣٩۴, ١٢:۵۴

   

پر مبحث ترین ها