سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دروازه بان صبا: سعادت نداشتم پرسپولیسی شوم

بیشتر از این نتوانستم منتظر پرسپولیس بمانم و به این خاطر پیشنهادات دیگر تیم‌ها را بررسی کردم. احتمالاً ظرف امروز و فردا با یک تیم دیگر به توافق نهایی دست پیدا خواهم کرد.

دروازه‌بان فصل گذشته صبای قم گفت: سعادت نداشتم پرسپولیسی شوم و ظاهراً حضورم در این تیم منتفی است.
مهرداد طهماسبی در گفتگو با تسنیم در خصوص آخرین نتیجه مذاکراتش با مسئولان باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: در آخرین نشستی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتم، آنها قرار شد صحبت‌های مرا به برانکو انتقال دهند و تا دو روز بعد مجدداً با من  تماس بگیرند، اما با گذشت چهار روز از آن تاریخ هنوز خبری از پرسپولیسی‌ها نشده است. با این شرایط حضورم در تیم فوتبال پرسپولیس منتفی است.

وی درباره اینکه چرا دیگر پرسپولیسی‌ها با او تماس نگرفته‌اند، یادآور شد: واقعیت این است که من به مسئولان باشگاه پرسپولیس گفتم صرفاً برای دروازه‌بان دوم بودن به این تیم نمی‌آیم و آماده رقابت با درواز‌ه‌بان‌های پرسپولیس هستم، اما از قرار معلوم برانکو نظر دیگری دارد. شاید آنها به دنبال دروازه‌بانی هستند که به عنوان دروازه‌بان دوم به تیم‌شان بیاید.

طهماسبی در‌باره تیم آینده‌اش نیز گفت: بیشتر از این نتوانستم منتظر پرسپولیس بمانم و به این خاطر پیشنهادات دیگر تیم‌ها را بررسی کردم. احتمالاً ظرف امروز و فردا با یک تیم دیگر به توافق نهایی دست پیدا خواهم کرد.

دروازه‌بان فصل گذشته صبای قم در خصوص اینکه آیا احتمال تماس دوباره پرسپولیسی‌‌ها با او  وجود دارد یا نه، تصریح کرد: نمی‌دانم برانکو چه زمانی به ایران برگشته است، اما اگر پرسپولیسی‌ها قصد ادامه مذاکره با من را داشتند تا الان تماس گرفته بودند. شاید سعادت نداشتم پیراهن پرسپولیس را بر تن کنم و حتماً خیری در آن بوده است.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩۴, ٠٧:١۶

   

پر مبحث ترین ها