سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیروزی پرگل پرسپولیس / رونمایی از ترکیب جدید قرمز‌پوشان

در ترکیب اولیه پرسپولیس سوشا مکانی ، محسن بنگر ، رامین رضائیان ، لوکا ماریچ ، بابک حاتمی ، مهرداد کفشگری ، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده ، هادی نوروزی ، امید عالیشاه ، و مهرداد طارمی به میدان رفتند


 
تیم فوتبال پرسپولیس همنام قائم‌شهری خود را در دیداری دوستانه با شکستی پرگل بدرقه کرد.

 
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیداری دوستانه در درفشی‌فر با نتیجه 4 بر صفر مقابل پرسپولیس قائم‌شهر به برتری رسید.

در ترکیب اولیه پرسپولیس سوشا مکانی ، محسن بنگر ، رامین رضائیان ، لوکا ماریچ ، بابک حاتمی ، مهرداد کفشگری ، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده ، هادی نوروزی ، امید عالیشاه ، و مهرداد طارمی به میدان رفتند .

این دیدار تا پایان نیمه اول با گل‌های فرشاد احمدزاده از روی یک شوت دیدنی و امید عالیشاه که با یک پاس عالی از سوی مهدی طارمی در موقعیت تک به تک قرار گرفته بود و با گل زنی مهدی طارمی با نتیجه  3 بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

در  آغاز نیمه دوم  محمد شعبانی، رضا خالقی فر، علی علیپور و میلاد کمندانی به ترتیب جایگزین سوشا مکانی ، فرشاد احمدزاده ، مهدی طارمی و هادی نوروزی شدند.

در دقیقه 53 امید عالیشاه با فرار زیبا از منطقه چپ پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و با یک بغل پای دقیق توپ را وارد دروازه پرسپولیس قائمشهر کرد.

در دقیقه 67 محمد رحمتی به جای امید عالیشاه وارد میدان شد

این بازی با نتیجه 4 بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩۴, ١۵:٣٧

   

پر مبحث ترین ها