سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قنبر پور:مذاکره با ضرغام جدی ترشده است/احتمال حضور در اردوی پرسپولیس

مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی تیمی مثل پرسپولیس می خواهد باقدرت پای به مسابقات بگذارد،باید با بازیکنان بزرگ مذاکره شود.

 

 مصطفی قنبرپور درباره اردوی پرسپولیس در ترکیه اظهار داشت: یک اردوی 10 روزه در آنکارا داریم.هم بحث آمادگی جسمانی بچه ها را برانکو در برنامه اش دارد و هم بحث تاکتیکی را.سه مسابقه هم داریم که انجام می شود و امیدوارم در مجموع روند مثبتی را طی کنیم.

وی درباره اینکه وضعیت مذاکرات با رضا قوچان نژاد،ضرغام اسماعیل و کریم انصاری فرد به کجا رسید گفت: وقتی تیمی مثل پرسپولیس می خواهد باقدرت پای به مسابقات بگذارد،باید با بازیکنان بزرگ مذاکره شود.کم و بیش با این نفرات صحبت شده است.به صورت جدی تر با اسماعیل صحبت شده و او از سایر گزینه ها به ما نزدیک تر است.اگر توافق صورت گیرد او به ترکیه می آید.

مشاور سرپرست باشگاه درباره مشکلات مالی باشگاه و مطالبات بازیکنان خاطرنشان کرد: در زمان کمی که مدیریت جدید داشته است،سعی داشتیم که کمک کنیم تیم به شکل خوبش بازگردد و آرامش نسبی به باشگاه حاکم باشد.جا دارد از بچه ها تشکر کنم که به مسولین اعتماد کردند و قراردادشان را تمدید کردند.من فکر می کنم در این اردو بازیکنان همدل می شوند.

قنبرپور درباره اینکه آیا با حضور شعبانی،حضور لک در پرسپولیس منتفی است گفت: ما با همه مذاکره می کنیم و بر اساس شرایط قرارداد می بندیم.در حال حاضری مکانی دروازه اول تیم است.شعبانی و قدیمی پور دو دروازه بان دیگر ما هستند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۴-١٣٩۴, ١٧:۴١

   

پر مبحث ترین ها