سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ضرغام اسماعیل پرسپولیسی نمی شود

ستاره تیم ملی فوتبال عراق که قرار بود در فصل جابجایی تابستانی راهی پرسپولیس شود قراردادش را با الشرطه این کشور تمدید کرد تا قرمز پوشان پایتخت به دنبال گزینه دیگری باشند.

 

ضرغام اسماعیل یکی از گزینه های اصلی پیوستن به پرسپولیس در فصل جابجایی تابستانی است و قرمز پوشان پایتخت مدتها است که به دنبال جذب این چپ پای عراقی هستند اما او قراردادش را با الشرطه تمدید کرد تا بحث پیوستن او به پرسپولیس به کلی منتفی شود.


سایت البغدادیه از تمدید قرارداد ضرغام اسماعیل با الشرطه عراق خبر داد و این نشان می دهد که قرمز پوشان تهران باید در پست دفاع چپ به دنبال بازیکن دیگری باشند.


این سایت عراقی به نقل از حمزه القریشی مدیر رسانه ای باشگاه الشرطه نوشت: هم ضرغام اسماعیل و هم ولید سالم با پیشنهاد تمدید قرارداد خود موافقت کردند و بسیار خوشحالیم که این دو ستاره خود را برای فصل آینده هم در اختیار داریم.


تیم الشرطه عراق در فصل قبل لیگ این کشور در جایگاه سوم قرار گرفت. ضرغام اسماعیل یکی از بهترین بازیکنان الشرطه به شمار می آید که در جام ملتهای آسیا 2015 هم بازیهای درخشانی را به نمایش گذاشت و مورد توجه چند تیم سرشناس آسیایی از جمله پرسپولس قرار گرفت اما در نهایت تصمیم گرفت که در لیگ عراق بماند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩۴, ١٩:٠٨

   

پر مبحث ترین ها