سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سکوت محض...

در حالی که یک هفته‌ تا شروع پانزدهمین دوره‌ی لیگ برتر باقی‌ مانده است دور تسلسل تعویق‌های 24 ساعته، تنها سرنوشت رای باشگاه‌های راه‌آهن و پیکان در کمیته‌ استیناف است.

 

به گزارش ایسنا، قرار بود کمیته‌ی استیناف در پرونده راه‌آهن و پیکان 48 ساعت قبل رای خود را صادر و اعلام کند، اما این رای نه تنها صادر نشده،‌ بلکه تاکنون در دو مدت 24 ساعته اعلام آن به تعویق افتاده است.

 

حدود یک ماه است که از اعتراض باشگاه راه‌آهن به رای صادره در کمیته‌ استیناف می‌گذرد اما علی‌رغم ادعاهای کفاشیان و صالحی، رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل و رییس کمیته‌ استیناف مبنی بر ارائه برخی مستندات جدید هیچ گونه رایی در این خصوص اعلام نمی‌شود، گویا پرونده از آنچه که باید سخت‌تر می‌نماید یا شاید هم برخی دلایل مانع از اعلام رای مربوطه شده است.

 

علت تاخیرهای 24 ساعته در صدور رای مذکور مشخص نیست، پیش از این صالحی رسما در دو نوبت اعلام کرده بود که رای تا پایان فلان روز اعلام می‌شود، اما در پایان آن روزها باز هم خبری از اعلام رای نشد و با این تاخیر‌ها مشخص نیست که پرونده دو باشگاه راه‌آهن و پیکان در لیگ چهاردهم چه زمانی بسته خواهد شد.

 

رای هر چه شد، با توجه به حساسیت پرونده علت این که در دو نوبت عنوان می‌شود که رای ظرف 24 ساعت آینده اعلام می‌شود ولی اعلام نمی‌شود نکته قابل توجه این ماجراست.

 

به‌ هر‌ حال این روز‌ها سکوتی محض راه پله‌های فدراسیون فو‌تبا‌ل را فرا گرفته است و هیچ مسئولی درباره این پرونده لب به سخن نمی‌گشاید و بلاتکلیفی هم‌چنان فوتبال ایران را در آستانه شروع لیگ پانزدهم گرفتار خود کرده است، بلاتکلیفی که هم راستا با دیگر تصمیمات و برنامه‌ریزی‌های فوتبال ایران،چندان هم بیراه نمی‌نماید.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠۴-١٣٩۴, ١۴:۵٨

   

پر مبحث ترین ها