سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سه خواهر قهرمان ووشو مستند شدند

فیلم مستند «از صفر تا سکو» به نویسندگی و کارگردانی سحر مصیبی که به داستان زندگی سه خواهر قهرمان ووشو جهان می‌پردازد، هم‌اکنون در مراحل تصویربرداری قرار دارد.


فیلم مستند «از صفر تا سکو» به نویسندگی و کارگردانی سحر مصیبی که به داستان زندگی سه خواهر قهرمان ووشو جهان می‌پردازد، هم‌اکنون در مراحل تصویربرداری قرار دارد.

به گزارش ایسنا، «از صفر تا سکو» داستان زندگی ( شهربانو، سهیلا و الهه منصوریان) سه خواهر قهرمان ووشو جهان است که از شهرستان سمیرم اصفهان محل تولد آنها آغاز و به مسابقات اندونزی ختم می‌شود.

مراحل تحقیق این فیلم بلند مستند داستانی از فروردین 93 آغاز شده است و هم‌اکنون تصویربرداری آن ادامه دارد.

تاکنون بخشهای مربوط به مسابقات حذفی مقدماتی و اردو تیم ملی فیلمبرداری شده است. سکانس‌های مربوط به محل تولد آنها (سمیروم اصفهان)و اندونزی نیز به زودی گرفته می‌شود.

مصیبی درباره پرداختن به زندگی این سه خواهر قهرمان در یک مستند گفت: این سه خواهر با شرایط سختی که داشتند توانستند زندگی خود را به مرحله‌ای برسانند که هم اکنون به عنوان قهرمانان جهان‌ در رشته ورزشی ووشو شناخته می‌شوند، این وجه پرتلاش بودن آنها برایم بسیار جذاب بود.

عوامل تولید این مستند عبارتند از:نویسنده و کارگردان: سحر مصیبی، فیلمبردار:رضا عبیات، صدابردار:هادی معنوی،تدوین:حمیلا موید، عکاس:مریم مجد، مدیر تولید:سمیرا علایی و تهیه‌کننده:طهورا ابوالقاسمی.

سحر مصیبی تاکنون در سینما و تلویزیون با عنوان دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و منشی صحنه آثاری همچون «آئینه‌های روبرو»، «به آهستگی»، «پرده نشین»، «پاداش سکوت»، «هشت پا»، «قائده بازی»،«پذیرایی ساده» و...حضور داشته است و ساخت دو فیلم کوتاه داستانی «این بازی نیست» و «ایستگاه متروک» را در پرونده کاری خود دارد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٧-١٣٩۴, ٢٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها