سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جدایی بیاتی‌نیا از صبای قم/

بهترین گلزن صبا راهی تراکتورسازی تبریز شد

مهاجم پنج گله صبای قم در هشتمین دوره لیگ برتر و گلزن هشت گله صبا در دهمین دوره مسابقات فوتبال باشگاه‌های کشور تصمیم جدایی از تیم صبای قم گرفت و به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست.
 بهترین گلزن تیم فوتبال صبای قم با جدایی رسمی از این تیم رسما به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیوست.
مهاجم پنج گله صبای قم در هشتمین دوره لیگ برتر و گلزن هشت گله صبا در دهمین دوره مسابقات فوتبال باشگاه‌های کشور تصمیم جدایی از تیم صبای قم گرفت و به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست.

محسن بیاتی نیا که از همراهی صبای قم در دهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور خاطره خوشی دارد و توانست در بازی های لیگ دهم در مجموع هشت گل برای صبای قم به ثمر برساند و زمینه ‌ساز پیروزی صبا در چندین مسابقه حساس شود، به مدت سه ماه نیز به دلیل محرومیت ناشی از شائبه دوپینگ از همراهی صبا محروم بود.

همکاری با پنج مربی در صبای قم

مهاجم سابق تیم‌های پاس تهران، پیکان و استقلال که در صبای قم با مربیانی نظیر فیروز کریمی، محمدحسین ضیایی، محمود یاوری، رسول کربکندی و عبدالله ویسی کار کرده است، برای فصل آینده لیگ برتر باید در ترکتورسازی تبریز با امیر قلعه نویی فعالیت کند.

مهاجم جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز فصل قبل رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، هشت بار با پیراهن شماره 11 تیم فوتبال صبای قم دروازه رقبای لیگ برتری را باز کرد تا بهترین گلزن نماینده فوتبال قم در لیگ دهم شناخته شود.

1747 دقیقه بازی با پیراهن صبا در لیگ دهم

این مهاجم که صبای قم چهارمین تیم مطرح لیگ برتر در دوران بازیگری‌اش در فوتبال حرفه‌ای محسوب می شود، در لیگ دهم در مجموع هزار و 747 دقیقه با پیراهن صبای قم مقابل حریفان لیگ برتری بازی کرد و بهترین گلزن تیمش بود.

بیاتی‌‌نیا که در سال 1387 و به دنبال انتقال باشگاه صبا به استان قم با نظر مساعد فیروز کریمی، سرمربی آن زمان تیم فوتبال صبای قم به این تیم آمد، در حالی از صبا جدا شد که مقصد بعدی‌اش تیم تراکتورسازی تبریز بوده و با این تیم نیز قرارداد امضاء کرده است.

در شرایطی که امیر قلعه‌نویی قرار داد رسمی خود را با باشگاه تراکتورسازی تبریز به عنوان سرمربی جدید این تیم در یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به ثبت رساند، بیاتی‌نیا نیز به مدت دو فصل قرار دادش را با تراکتورسازان به امضا‌ رسانده است.

بیاتی‌نیا در حالی بعد از سه فصل، صبای قم را به مقصد تراکتورسازی تبریز ترک کرد تا با پیراهن سرخ تراکتورسازان در لیگ یازدهم به میدان برود که در لیگ دهم مدت محرومیت این بازیکن برای صبای قم سه ماه بود و دلیل آن استفاده غیر‌مجاز از نوعی داروی نیروزا برای درمان بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۴-١٣٩٠, ١۵:٣٧

   

پر مبحث ترین ها