سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رهبر معظم انقلاب صبح امروز در دیدار مردم قم:

ناکامی دشمن با قوه قضائیه مقتدر و دولت شجاع و برنامه ریز/آمریکا به فکر تحمیل محدودیت های بعد از برجام است

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه «من کاری به بگومگوهای اخیر رؤسای قوا ندارم؛ اینها به حول و قوه‌ی الهی تمام می‌شود»، اظهار کردند: دشمن به‌دنبال از بین بردن عوامل اقتدار ملی است و به دستگاه‌هایی که مظهر اقتدار کشورند حمله می‌کند.

 


به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح یکشنبه در دیدار هزاران نفر از مردم قم که به مناسبت سالروز قیام 19 دیماه مردم آن شهر برگزار شد،‌ این مطلب را بیان کردند.
ایشان ادامه دادند: من کاری به بگومگوهای اخیر رؤسای قوا ندارم؛ اینها به حول و قوه‌ی الهی تمام می‌شود، لکن وجود یک قوه‌ی قضائیه مستقل و شجاع را همه باید قدر بدانند.
رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: آن چیزی که دشمن را در اهداف خود ناکام می‌کند این است که بتوانیم یک قوه‌ قضائیه مقتدر و یک دولت شجاع و برنامه‌ریز داشته باشیم؛ اینها را باید تقویت کرد.

**نقشه محافل انگلیسی برای تجزیه کشورهای منطقه
رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به اوضاع منطقه اشاره کردند و گفتند: امروز محافل انگلیسی برای منطقه و ایران اسلامی نقشه می‌کشند؛ یکی از نقشه‌ها تجزیه‌ کشورهای منطقه است.
آیت الله خامنه ای افزودند: می‌گویند دوران یک عراق، یک سوریه، یک لیبی و یک یمن گذشته است. اسم ایران را نمی‌آورند چون از افکار عمومی ایران می‌ترسند.

**دشمن به فکر تحمیل محدودیت های بعد از برجام است
رهبر معظم انقلاب درباره رفتار آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران هم اظهار کردند: «دشمن» که می‌گوییم، شعار نیست.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: وزیر خارجه خوش‌اخلاق آمریکا در نامه وداعیه خود به دولت بعدی توصیه می‌کند هرچه می‌توانید به ایران سخت‌گیری کنید و تحریم‌ها را نگه دارید، با سخت‌گیری می‌توان از ایران امتیاز گرفت، همان‌طور که گرفت.
ایشان ادامه دادند: از حالا نشسته‌اند، دارند برای دوران بعد برجام فکر می‌کنند که چه محدودیتی تحمیل کنند. به خیالشان برجام ۱۰-۱۲ سال طول می‌کشد.

**اقتصاد مقاومتی پادزهر تحریم ها
رهبر معظم انقلاب اسلامی به موضوع اقتصاد مقاومتی هم اشاره کردند و گفتند: از عوامل اقتدار، پیشرفت اقتصادی و حل مشکل اقتصادی مردم است.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: هدف دشمن از تحریم‌ها این است که مردم را از نظام جدا کند و مردم دچار مشکلات و بیکاری و رکود باشند؛ ما همین‌طور حرف بزنیم، مردم هم دچار مشکلات باشند.
ایشان تاکید کردند: تحریم را هم که به‌ظاهر برمی‌دارند جوری برمی‌دارند که این مشکلات برداشته نشود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: پادزهر ما این است که کاری کنیم تا اقتصاد، قوی، مقاوم و پایدار باشد، یعنی همان اقتصاد مقاومتی.

**شرط از بین رفتن دشمنی ناامید شدن دشمن است
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: آن کسانی که از وابستگی و عقب‌ماندگی ملت ایران منتفع می‌شدند، امروز دشمن خونی جمهوری اسلامی هستند.
ایشان با بیان این که ممکن است یک وقتی این دشمنی از بین برود اما شرطش این است که دشمن ناامید شود، افزودند: دشمن امروز مشخصاً آمریکا،‌ انگلیس، زرسالاران بین‌المللی و صهیونیست‌ها و دنباله‌روهایشان است که ارزش اسم آوردن هم ندارند.
این خبر در حال تکمیل است

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٠-١٣٩۵, ١٣:۵٧

   

پر مبحث ترین ها