سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

(تصاویر) مردی که برق می‌خورد!

نارش کومار، 42 ساله اهل شمال هند از زمانیکه به شکل اتفاقی متوجه شد بدنش در برابر الکتریسیته مقاوم است به یک چهره مشهور در محل زندگی اش تبدیل شده است؛ مردم به او لقب "لامپ انسانی" داده اند چون بارها در مقابل دیدگان آنها سیم برق لخت را با دندان هایش گرفته است.

 

 

مرد 42 ساله هندی با توانایی عجیب خود همه را شگفت زده کرده است؛ او از انرژی برق تغذیه می‌کند. 
به گزارش فرادید به نقل از "سان"، "نارش کومار" 42 ساله اهل "اوتارپرداش" در شمال هند از زمانیکه به شکل اتفاقی متوجه شد بدنش در برابر الکتریسیته مقاوم است به یک چهره مشهور در محل زندگی اش تبدیل شده است؛ مردم به او لقب "لامپ انسانی" داده اند چون بارها در مقابل دیدگان آنها سیم برق لخت را با دندان هایش گرفته است.
او واقعا ادعا می‌کند هر زمان احساس گرسنگی می کند و در خانه غذا نخورده است سیم های برهنه را در دهانش نگه می‌دارد و در عرض نیم ساعت احساس رضایت می‌کند!
کومار که 5 فرزند دارد می گوید خاناوده اش از دست او به عذاب هستند چون بیشتر سیم های خانه لخت شده و آنهاباید مراقب باشند دچار برق گرفتگی نشوند.
او می گوید: من هر وسیله برقی را به راحتی می توانم لمس کنم و نیازی به استفاده از محافظ و ابزار خاصی ندارم چرا که هیچ آسیبی به من وارد نمی شود ، اینطور که من حس می کنم 80 درصد بدنم پر از برق است.
نارش پس از کشف توانایی باورنکردنی‌اش نزد پزشک رفته و تحت معاینه قرار گرفته است؛ پزشکان نیز از این توانایی عجیب بهت زده شده اند و اعلام کرده اند در سلامت کامل به سر می برد.
telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۵-١٣٩۶, ١١:٣۵

   

پر مبحث ترین ها