سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مادر دکتر روحانی: شیخ حسن هر روز به من زنگ می زند

والده رییس جمهوری در همین گفت و گوی خود تاکید می کند که آشیخ حسن هر روز برای من زنگ می زند. حتی روزی که جلسه داشته باشد یا قبل از همین ریاست جمهوری به خانمش می گوید به مادر بگو که امروز جلسه دارم.
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری عصر چهارشنبه در آستانه سالگرد شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) به زیارت مزار پدر واقع در زادگاه خود سرخه رفت و پس از قرائت فاتحه، راهی خانه پدری شد و بر دستان پرمهر مادر بوسه زد.

رییس جمهوری در این روز ابتدا بر سر مزار پدر خود حاج اسدالله فریدون حضور یافت و با قرائت فاتحه و دعا، نسبت به آن مرحوم ادای احترام کرد. سپس به دیدار والده خود رفت و ضمن اظهار تواضع نسبت به ایشان، سایه پر مهر مادر را یکی از نعمات بزرگ الهی برای خود برشمرد.

مادر دکتر روحانی: شیخ حسن هر روز به من زنگ می زند

رییس جمهوری تصرح کرد «بوسه بر دست مادرم در شب شهادت امام رضا (ع) توفیق بزرگ الهی بود که نصیب بنده شده است»

مادر رییس جمهوری نیز در این دیدار برای دکتر روحانی در خدمت به مردم آرزوی توفیق و برای سربلندی و عزت کشور دعا کرد.

والده رییس جمهوری احوالپرسی روزانه دکتر روحانی با وی را موجب آرامش خود دانست و خطاب به رییس جمهوری اظهارداشت: هرروز برای شما دعا می کنم تا بتوانی به وعده هایی که به مردم داده ای، عمل کنی.

روحانی می گوید: بنده در تمامی مراحل زندگی، خود را نیازمند رضایت و دعای خیر مادر می دانم. این اعتقاد رییس جمهوری پیشتر نیز از زبان مادر دکتر روحانی اعلام شده بود. او اول تیرماه پس از انتخاب دکتر روحانی به ریاست جمهوری به خبرنگار یک روزنامه گفت که آشیخ حسن به من گفت مادرجان مردم زحمت کشیدند به من رای دادند، اما اگر دعاهای شما نبود، من به جایی نمی رسیدم.

والده رییس جمهوری در همین گفت و گوی خود تاکید می کند که آشیخ حسن هر روز برای من زنگ می زند. حتی روزی که جلسه داشته باشد یا قبل از همین ریاست جمهوری به خانمش می گوید به مادر بگو که امروز جلسه دارم. هر کاری اش اگر قطع بشود، زنگ زدنش به من قطع نمی شود. حسین هر روز به من زنگ نمی زند، اما او همیشه زنگ می زند و می گوید مادرجان هرچه داریم از تو داریم.

البته تاکید دارد که دو پسرم هر دو پسرهای خوبی هستند، هم شیخ حسن (روحانی) هم حسین(فریدون).
منبع: ایرنا
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٠-١٣٩٢, ١٨:٠٢

   

پر مبحث ترین ها